Premiera 3 sezonu Bridgertonów – data

Od pierwszego odcinka historia rodziny Bridgertonów cieszy się niesłabnącą popularnością. Po dwóch pełnych napięcia sezonach fani z niecierpliwością czekają na sezon trzeci. Kiedy zatem 3 sezon Bridgertonów?
kiedy 3 sezon bridgertonowie
Fot. trailer serialu “Bridgerton” – zrzut ekranu

Jakie losy czekają rodzinę Bridgertonów w nadchodzącym sezonie?

Drugi sezon pozostawił nas w niepewności, co perypetii rodziny Bridgertonów w nadchodzącym sezonie. Chociaż Kate i Anthony znaleźli swój happy end to opowieść Penelopy przybrała smutny obrót. Kłótnia z przyjaciółką i złamane serce mogą okazać się niebezpieczną kombinacją, której rozwinięcie zobaczymy w nadchodzącym sezonie. Wielu fanów spekuluje, że ze względu na szczególne skupienie się scenarzystów na relacji  Colina i Penelopy to właśnie oni staną się kolejnym obiektem westchnień i plotek śmietanki towarzyskiej Londynu. Dowiemy się tego, kiedy (3 sezon) “Bridgertonowie” się pojawi.

Kto powróci w 3 sezonie?

Oprócz odtwórców głównych ról, czyli Bridgertonów, w 3 sezonie z pewnością zobaczymy Simone Ashley, serialową Kate. Chociaż byliśmy świadkami na ich ślubie to wygląda na to, że historia miłosna wicehrabiostwa dopiero się zaczyna. Bridgertonowie zaprezentują nam tutaj coś nowego. Być może młodzi małżonkowie pokażą nam się w odsłonie w jakiej jeszcze ich nie widzieliśmy. Jest na to szansa, ale pewność będziemy mieli dopiero, kiedy ogłoszony zostanie 3 sezon “Bridgertonów”. Pojawia się jednak pytanie, czy zgodnie z książkową chronologią na scenie nie zobaczymy kogoś jeszcze. W trzecim tomie cyklu Julii Quinn powinniśmy poznać Sophie Beckett – miłość… Benedicta. Znaczy to, że scenarzyści zrezygnowali z ich historii czy może szykują dla nich coś zupełnie innego? Z całą pewnością jednak, kiedy pojawi się 3 sezon, nie zobaczymy w nim Ruby Strokes, która wcielała się w rolę Francescy Bridgerton. Ze względu na pracę nad serialem “Lockwood & Co”. aktorka musiała zrezygnować z grania młodziutkiej Bridgertonówny. Zastąpi ją Hannah Dodd.

Premiera 3 sezonu

Pierwszy sezon pojawił się w grudniu 2020 r. a na drugi musieliśmy czekać do wiosny 2022. Chociaż powoli zbliżamy się do rocznicy premiery pierwszego sezonu to informacji o tym, kiedy będzie 3 sezon “Bridgertonów” dalej nie widać. Chociaż nie jest tajemnicą, że prace nad trzecim sezonem trwają, co zostało oficjalnie ogłoszone, to od pewnego czasu pojawia się niewiele nowych informacji o Bridgertonach. 3 sezon pojawi się w 2023 roku, czyli już za kilka miesięcy, ale kiedy dokładnie nie zostało jeszcze ujawnione. Tak samo jak prequel o młodej królowej Charlotcie. Jest na co czekać. 

Sprawdź!
„The Boys” sezon 3. Zwiastuny, data premiery trzeciego sezonu serialu Amazon Prime Video
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.