Serial Dziedzictwo – odcinek 55 – streszczenie

Co wydarzy się w kolejnym 55 odcinku tureckiego serialu „Dziedzictwo”? Co czeka bohaterów? Wypadek Seher namiesza w życiu małego Yusufa. Koniecznie przeczytaj nasze streszczenie zanim odcinek zostanie wyemitowany!
dziedzictwo odcinek 55
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 55 – streszczenie

Begum pogrąża się w rozpaczy i próbuje przekonać Alego, aby pozwolił się jej wytłumaczyć. Ten nie zamierza jednak dawać jej szansy. 

Yaman odnajduje Seher. Okazuje się, że kobieta zasłabła i zwichnęła nogę. Na szczęście obrażenia nie są poważne. Sytuacja z Seher przypomina Yusufowi o matce i sprawia, że jest bardzo poruszony. Równie Yaman zamartwia się, ale stara się nie okazywać swoich uczuć.

Ludzie Alego boją się konsekwencji swoich czynów. Obawiają się, że komisarz może mieć żal za angażowanie się w jego sprawy.

Ikbal podejrzewa, że za zbliżenie Yamana do Seher odpowiada Yusuf. Wpada na pomysł, aby się go pozbyć.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 55. Dziedzictwa?

55 odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w czwartek 22 czerwca o godzinie 16:05 w programie 1 TVP. Powtórkę można obejrzeć już kolejnego dnia, w piątek o 05:15. Fani serialu mogą też oglądać odcinki Dziedzictwa na platformie VOD TVP. Kolejne części filmu pojawiają się tam sukcesywnie.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 44 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.