Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 70

Ciekawi cię, co wydarzy się w najnowszym epizodzie Dziedzictwa? Odcinek 70 będzie nie mniej emocjonujący od poprzednich. Kiraz zyska wielbiciela, który szybko się w niej zadurzy. Czy to wpłynie na postrzeganie dziewczyny przez Aliego? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 70
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 70 – streszczenie

Sultan zaprasza swojego krewniaka Muhittina do rezydencji Alego. W momencie gdy Muhittin przekracza próg mieszkania, dostrzega Kiraz i od razu zakochuje się w niej. Sultan zauważa to i zaczyna przekonywać mężczyznę do ustatkowania się. Nakłania go do oświadczyn! W tym samym czasie naciska na Kiraz, aby udowodniła, że Ali nie ma dla niej żadnego znaczenia. Muhittin jest zachwycony, jednak Kiraz nie pała chęcią zamążpójścia. Mimo jej oporu Sultan zaczyna organizować ceremonię ślubną i wesele. 

Hatice, sądząc, że Yaman i Seher są po ślubie na widok ich chłodnego wzajemnego traktowania, stara się wpłynąć na ich relację. Kobieta podkreśla znaczenie rodziny i ciężar odpowiedzialności wynikający z bycia rodzicem. Oboje są poruszeni głęboką wiedzą tej Hatice. Seher przypadkowo podsłuchuje rozmowę pomiędzy Yamanem a Nedimem, dowiadując się o ich planach wyjazdu za granicę. 

Ali jest zszokowany na wiadomość o rzekomym małżeństwie Kiraz i Muhittina.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 70. Dziedzictwa?

Odcinek 70. Dziedzictwa obejrzysz w czwartek 13 lipca w programie TVP1. Emisję zaplanowano na godzinę 16:05. Nie pasuje ci ten termin? Fani serialu mogą liczyć na powtórkę, która będzie miała miejsce kolejnego dnia (piątek 14 lipca) o godzinie 05.15. Jeżeli obie pory są nieodpowiednie, warto skorzystać z serwisu streamingowego TVP VOD. Dzięki niemu nadrobisz swoje serialowe zaległości!

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 66
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.