Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 74

W odcinku 74. Dziedzictwa rozwiąże się historia ucieczki Seher, Yusufa i Yamana. Również Ali zdecyduje się w końcu zawalczyć o miłość swojego życia. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie tureckiej produkcji? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 74
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Musisz szybko nadrobić swoje zaległości! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 74 – streszczenie

Seher jest zdruzgotana, ponieważ wydaje jej się, że Yaman zabrał Yusufa za granicę. Z tego powodu decyduje się opuścić posiadłość. Tymczasem Yaman, dostrzegając, jak bardzo Yusuf cierpi z tęsknoty za ciocią, decyduje się pozostać i w legalny sposób walczyć o prawo do opieki nad chłopcem. Na polecenie Yamana służby społeczne po raz kolejny zabierają Yusufa do domu dziecka. 

W rezydencji Alego odbywają się zaręczyny. Muhittin wraz z ojcem przybywają, aby prosić oficjalnie o rękę Kiraz. W międzyczasie Begüm przypadkiem natrafia na dokumenty dziewczyny i odkrywa, kim naprawdę jest. To nie koniec niespodzianek, ponieważ Ali stwierdza, że nie zgadza się na małżeństwo Kiraz. Sultan jest rozwścieczona. 

Po zgłoszeniu porwania przez Seher, do posiadłości przybywają Ali i Firat. Chcą dokonać aresztowania Yamana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 74. Dziedzictwa?

Premierę najnowszego odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na środę 19 lipca. Obejrzysz go o godzinie 16:05 na TVP1. Jeśli się spóźnisz, kolejnego dnia czeka na ciebie powtórka (20 lipca, godzina 05:15). Żadna z wymienionych pór nie jest odpowiednia? Skorzystaj z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam odcinek 74. Dziedzictwa oraz inne epizody, które miały już swoją premierę.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 45 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.