Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 83
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo i jego fascynującej fabuły? Tutaj przeczytasz opis, poznasz obsadę, a także miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 83 – streszczenie

Kiedy Seher zostaje przewieziona na policję, jej przypadkiem zajmuje się Frat. Seher przypomina sobie moment, kiedy kilka dni temu zgubiła swoje dokumenty tożsamości. Funkcjonariusz jest przekonany, że osoba, która je znalazła, wplątała ją w tę sytuację. Yaman angażuje najlepszych prawników, mających za zadanie wydostać Seher z więzienia. Niemniej jednak ich wysiłki nie przynoszą rezultatów i sprawa trafia do prokuratury. 

Wszyscy, z wyjątkiem Sultan i Begum, obchodzą radosne zakończenie sprawy Kiraz. Nadire nie jest w stanie oderwać wzroku od dziewczyny i nieustannie chwali jej piękno, co wywołuje irytację Begum. W tym czasie do miasta przybywa brat Kiraz. Erdal złożył przysięgę, że zamorduje swoją siostrę. Szukając Kiraz w pobliżu komisariatu, napotyka ją, kiedy dziewczyna wychodzi na zakupy z Nadire. Na widok brata dziewczyna zaczyna uciekać. 

Tymczasem Nedim stara się nawiązać kontakt z Turgutem, co w końcu mu się udaje. Mężczyzna jednak zbiega z pieniędzmi, które otrzymał w zamian za składanie zeznań na korzyść Seher. Okazuje się, że wiele lat temu Turgut przysiągł się zemścić na Yamanie. Seher pozostaje w areszcie. Do celi, w której jest przetrzymywana, trafiają dwie skłócone ze sobą kobiety. Dojście między nimi do konfliktu. Gdy Seher wkracza do akcji i próbuje rozdzielić współwięźniarki, sama zostaje zaatakowana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 83. Dziedzictwa?

Premierę odcinka 83. Dziedzictwa obejrzysz 7 sierpnia (poniedziałek). Emisję zaplanowano na godzinę 16:05. Jeśli nie zdążysz na ten epizod, kolejnego dnia wyświetlana będzie powtórka (05:15). Dziedzictwo emitowane jest na antenie TVP1. Oprócz tego odcinku twojego ulubionego serialu są dostępne w serwisie streamingowym TVP VOD.

Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 55 – streszczenie
Archiwum: lipiec 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 79
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!