To dobry moment, by korzystać z serialowej i filmowej oferty HBO Max! Nowości października 2023 w serwisie streamingowym na pewno zatrzymają w domach wielu kinomanów. Nie zabraknie interesujących, zróżnicowanych propozycji. Szczególnie ciekawie zapowiada się lista filmowych premier, na której znalazły się zarówno ambitne produkcje, jak i nieco lżejsze komedie. Poniżej zamieszczamy pełną listę premier i dostępnych w HBO Max. Nowości października 2023 zapowiadają się niezwykle interesująco!

Spis treści

HBO Max nowości (październik 2023) – premiery seriali i programów

Jakie niespodzianki przygotował dla swoich widzów HBO Max? Nowości (październik 2023) serialowe obejmują bardzo zróżnicowane produkcje. Na platformie pojawią się pierwsze odcinki serialu „Zimowy monarcha”. Jest to adaptacja bestsellerowej trylogii Bernarda Cornwella, będąca nowatorskim podejściem do legend arturiańskich.

W październiku na HBO Max pojawią się także ciekawe programy dokumentalne. Jednym z nich jest „Egzorcysta. Historia prawdziwa”. Widzowie poznają nowe dowody w sprawie egzorcyzmów nad 13-letnim chłopcem. Jego historia stała się inspiracją dla twórców słynnego horroru.

Warto również obejrzeć serię dokumentów HBO „Sztuka kłamstwa”. Każdy odcinek przedstawia inną postać lub sprawę, które w ostatnich latach przyciągały uwagę mediów na całym świecie. Twórcy skupili się między innymi na gwiazdach, takich jak R. Kelly czy Michael Jackson, osobie Donalda Trumpa, a także zbrodniach Teda Bundy’ego oraz głośnym morderstwie Gabby Petito.

HBO Max nowości (październik 2023) – „Zimowy monarcha”

„Zimowy monarcha” to adaptacja powieści Bernarda Cornwella. Widzowie przenoszą się daleko w przeszłość. W V stuleciu świat był surowy, pełen wojennych konfliktów i rywalizujących plemion. Po śmierci Uthera, władcy Brytanii, naród pogrąża się w chaosie i nadchodzi era wewnętrznych konfliktów. Jedynie Artur Pendragon jest w stanie przeciwstawić się saksońskim najeźdźcom i ocalić kraj przed upadkiem. W ręce wojownika trafia legendarny miecz – Excalibur, prezent od maga Merlina, a jego odważne serce bije dla Ginewry. Czy przeznaczeniem Artura jest triumf?

Postać Artura kreuje Iain De Caestecker, natomiast w roli Ginewry zobaczymy Jordan Alexandrę, a Merlina Nathaniela Martello-White’a. „Zimowy monarcha” składa się z dziesięciu odcinków, ale premierowo zostaną pokazane tylko dwa.

Premiera: 6 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Ted Bundy: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Ted Bundy)

Theodore R. Bundy grasował w latach 70. XX wieku. Dokonał licznych krwawych zabójstw, a także dopuścił się innych makabrycznych czynów. Był zwyrodniałym mordercą, a jednocześnie potrafił być czarującym mężczyzną i nawet w więzieniu rozkochiwał w sobie kobiety. Specjaliści badają materiały z przesłuchań oraz zapisy z procesów. Starają się zrozumieć mechanizmy działania mordercy.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „R. Kelly: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: R. Kelly)

Król estrady po zejściu ze sceny zamieniał się w bestię. Program pokazuje zakulisową twarz R. Kelly’ego. Artysta R&B to seryjny przestępca seksualny, który przez dwie dekady wykorzystywał młode ofiary. Kiedy w końcu zdecydowały się opowiedzieć o swoim koszmarze, świat przeżył szok.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Donald Trump: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Donald Trump)

Donald Trump jest jednym z najbardziej dyskusyjnych charakterów ostatnich lat. Kontrowersyjny miliarder, który zdołał sięgnąć po najwyższy urząd w Stanach Zjednoczonych, budzi zainteresowanie mas. Jednak nie tylko „zwykli” ludzie interesują się jego poczynaniami. Specjaliści dokładnie badają wypowiedzi, działania i zachowania dawnego przywódcy USA.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Michael Jackson: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Michael Jackson)

Michael Jackson, zmarły w 2009 roku gwiazdor, uznawany był za giganta w świecie popkultury. Jednak oskarżenia dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich rzucały cień na jego życie prywatne. Mimo tego, że od jego śmierci minęło już wiele lat, jego postać nadal wywołuje skrajne emocje.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „The Murder of Gaby Petito: A Faking It Special” (Morderstwo Gabby Petito)

Tą historią żył cały świat! Zaginięcie młodej influencerki było szeroko komentowane w mediach. W jej poszukiwania zaangażowali się nie tylko policjanci, ale również internetowa społeczność. Niestety, finał okazał się tragiczny. Odkryto bowiem tylko ciało Gabby Petito. Specjaliści badają materiały z kamer policyjnych, starając się zrekonstruować sekwencję zdarzeń prowadzących do zabójstwa dziewczyny.

Premiera: 11 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – premiery filmów

Wśród oferowanych przez HBO Max nowości października 2023 znajdzie się kilka świeżych filmów prosto z kin i nieco starszych tytułów. Zadowoleni będą zwłaszcza wielbiciele klasyków – i to różnych gatunków!

Jedną z propozycji jest ekranizacja musicalu „Hair”. Zrealizowania filmowej muzycznej opowieści o amerykańskich hippisach i ich kontrkulturze podjął się Miloš Forman. Do dzisiaj jego dzieło jest uznawane za jeden z najlepszych filmów muzycznych wszech czasów. Jeśli ktoś jeszcze go nie widział, w październiku może nadrobić te swoje zaległości!

Wśród nowości października 2023 HBO Max mamy również film ze znakomitą Barbarą Streisand. „Yentl” to opowieść o kobiecie, ponad wszystko ceniącej swoją niezależność i rozwój. Jednak aby móc spełnić marzenie o edukacji, musi udawać mężczyznę.

To jednak nie wszystkie nowości, jakie pojawią się na HBO. Fani kina familijnego również propozycje dla siebie. Do zasobów platformy trafią bowiem „Smerfy 2” oraz „Rybki z ferajny”. Oczywiście nie są to wszystkie propozycje przygotowane na październik. Niżej przedstawiamy najciekawsze premiery filmowe, które w październiku pojawią się na platformie HBO Max i mają już ustalone daty premier.

HBO Max nowości (październik 2023) – „Gorący pościg”

Komedia, której bohaterkami są nierozgarnięta policjantka i seksowna kobieta mafii o statusie świadka koronnego. Choć trudno wziąć ten ekscentryczny tandem na serio, ich zeznania mogą doprowadzić lidera kartelu z Kolumbii przed oblicze sprawiedliwości. Czy jednak uda im się dotrzeć do sądu? Misja wydaje się nieosiągalna, bowiem podążają za nimi zarówno bezlitośni mafiozi, jak i nieuczciwi funkcjonariusze. W rolach głównych wystąpiły Reese Witherspoon oraz Sofía Vergara.

Premiera: 1 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „W zastępstwie”

Historia młodej kobiety, która zdecydowała się zostać surogatką dla bezpłodnej pary. Jej życie mocno się jednak komplikuje, kiedy wycofują się z ich układu. Jak postąpi w obliczu sytuacji, w której się znalazła?

Premiera: 1 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Yentl”

Akcja filmu rozgrywa się na początku XX wieku. Po śmierci ojca Yentl marzy o tym, by studiować na Uniwersytecie Yeshiva. Ale w jej epoce kobiety powinny pozostać w zaciszu domowym, a edukacja jest przywilejem mężczyzn. W imię niezłomnej pasji do wiedzy Yentl postanawia zaryzykować. Jedynym rozwiązaniem jest przebranie. Przyjmuje więc postać młodzieńca i dostaje się na uczelnię, realizując swoje pragnienie. Wszystko się komplikuje, kiedy dziewczyna zakochuje się w koledze… Czy Yentl uda się utrzymać sekret?

Film zdobył Oscara za najlepszą muzykę oraz cztery nominacje do tej nagrody. Oprócz tego przyznano mu dwa Złote Globy – w kategorii najlepsza komedia lub musical oraz najlepszy reżyser.

Premiera: 2 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla”

Kolejna ambitna propozycja od HBO Max. „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla” to film z lat 50. XX wieku zrealizowany na podstawie powieści Tomasza Manna. Feliks ma wyraźnie określone aspiracje – chce wspiąć się po drabinie społecznej, żyć w luksusie i komforcie. Jego metody działania są różnorodne: unika służby wojskowej, udając kryzys emocjonalny, a następnie udaje się do Paryża, aby zostać windziarzem w luksusowym hotelu, przy okazji wykorzystując okazję do zabrania biżuterii od zamożnej podróżniczki. Spotyka ją ponownie w miejscu swojej pracy i dzięki ich romansowi znacznie poprawia swoją sytuację finansową. Feliks wdaje się też w romans z Zazą, która jest zaręczona z markizem de Venosta. Feliks zaczyna podszywać się pod mężczyznę…

Premiera: 6 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Klara”

Historia życia świętej Klary, założycielki zakonu klarysek. Kobieta żyła w XIII wieku, była włoską arystokratką. Porzuciła jednak swój dostatni dom, by iść śladami Franciszka z Asyżu.

Premiera: 9 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Hair”

Znakomita adaptacja znanej broadwayowskiej produkcji. Ukazuje ruch hippisowski z lat 60. XX wieku i sprzeciw młodych ludzi wobec wojny. Claude Bukowski (John Savage), stając przed perspektywą służby w Wietnamie, odwiedza Nowy Jork na krótkie dwa dni. W Central Parku napotyka grupę młodych buntowników pod wodzą Bergera (Treat Williams). Claude zakochuje się bogatej Sheili (Beverly D’Angelo) i desperacko pragnie z nią spędzić chwilę przed wstąpieniem w szeregi armii… Ważniejszy dla niego jest jednak obowiązek, dlatego zgłasza się do wojska. Aby umożliwić pożegnanie pary, Berger postanawia zastąpić Claude’a w koszarach.

Premiera: 9 października 2023

Pełna lista premier HBO Max w październiku 2023

W HBO Max nowości października 2023 to o wiele więcej pozycji filmowych i seriali niż tytuły opisane powyżej. Jakie produkcje trafią na serwery serwisu streamingowego? Będą to zarówno europejskie, jak i amerykańskie tytuły – także te doceniane przez krytyków filmowych oraz samych widzów. Szykujcie się więc na ucztę! Oto aktualne kalendarium:

1 października

 • „Pięć małych wilczków”;
 • „Gorący pościg”;
 • „Jagnię”;
 • „Wielki George Foreman”;
 • „Ludzkie istoty”;
 • „Pani Pati”;
 • „W zastępstwie”;
 • „Poślizg”;
 • „Łowcy duchów: Hotel Cecil”;
 • „Łowcy duchów: przeklęty hotel”;
 • „Łowcy duchów: Horror at Joe Exotic Zoo”;
 • „Łowcy duchów: Jezioro śmierci”;
 • „Krzyk: Historia prawdziwa”;
 • „Pod okiem kosmitów”;
 • „Klątwa szmacianej lalki”;
 • „Egzorcysta. Historia prawdziwa”;
 • „Duchy z lotu 401”;
 • „Kolekcja z piekła rodem: Trzy kręgi piekielne”.

2 października

 • „The Walking Dead”, sezon 11, odc. 17-24;
 • „Medusa Deluxe”;
 • „Yentl”;
 • „Liderka: Sprawa Bling Ring”.

3 października

 • „Rodzice”, sezon 4, odc. 8.

4 października

 • „Ted Bundy: Sztuka kłamstwa”;
 • „Sztuka kłamstwa: R. Kelly”;
 • „Donald Trump: Sztuka kłamstwa”;
 • „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa”;
 • „Jussie Smollett: Sztuka kłamstwa”.

5 października

 • „Cisza”, sezon 2, odc. 1;
 • „Nasza bandera znaczy śmierć”, sezon 2, odc. 1-3;
 • „Porwany: pies na gwiazdkę”.

6 października

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 40;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 1-2;
 • „Orka”;
 • „Bystre kobiety”;
 • „Broken Flowers”;
 • „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla”;
 • „Ona jest miłością”;
 • „Zakochana Stella”.

7 października

 • „Zwariowane Melodie: kreskówki”, sezon 5, odc. 2;
 • „Meet the Batwheels”, odc. 7;
 • „The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”, sezon 3, odc. 1-8;
 • „Teen Titans Go!”, sezon 8, odc. 1;
 • „Billions”, sezon 7, odc. 9;
 • „Wpuszczony w kanał”.

9 października

 • „Klara”;
 • „Hair”.

10 października

 • „Rodzice”, sezon 4, odc. 9.

11 października

 • „Low Country: Dynastia Murdaugh”, odc. 1-3;
 • „Morderstwo Caroline Crouch: sztuka kłamstwa”;
 • „Morderstwo Gabby Petito”;
 • „Morderstwo Grace Millane”;
 • „To nie przypadek”.

12 października

 • „Cisza”, sezon 2, odc. 2;
 • „Nasza bandera znaczy śmierć”, sezon 2, odc. 4-5;
 • „Jedyna miłość dwa razy”;
 • „Dziewczyna, która uciekła: historia Kary Robinson”.

13 października

 • „Doom Patrol”, sezon 4, odc. 7-8;
 • „Na planie”, sezon 20, odc. 41;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 3;
 • „Egzekutor: Odrodzenie”;
 • „Plan 75”;
 • „Różowy księżyc”;
 • „Sound of Metal”;
 • „Egzamin”.

14 października

 • „Lucas the Spider”, odc. 20-26;
 • „Billions”, sezon 7, odc. 10;
 • „Smerfy 2”.

15 października

 • „Rybki z ferajny”.

HBO Max nowości (październik 2023) – podsumowanie

Co można powiedzieć o zapowiedziach HBO Max? Nowości października 2023 prezentują się niezwykle ciekawie! Pojawi się kilka mocnych pozycji filmowych, które na pewno warto obejrzeć. Oprócz tego w planach są kontynuacje i nowości serialowe – platforma mocno promuje je w swoich mediach społecznościowych. Subskrybenci serwisu mogą spędzić niejedną bezsenną noc, śledząc przygody swoich ulubionych bohaterów!

To dobry moment, by korzystać z serialowej i filmowej oferty HBO Max! Nowości października 2023 w serwisie streamingowym na pewno zatrzymają w domach wielu kinomanów. Nie zabraknie interesujących, zróżnicowanych propozycji. Szczególnie ciekawie zapowiada się lista filmowych premier, na której znalazły się zarówno ambitne produkcje, jak i nieco lżejsze komedie. Poniżej zamieszczamy pełną listę premier i dostępnych w HBO Max. Nowości października 2023 zapowiadają się niezwykle interesująco!

HBO Max nowości (październik 2023) – premiery seriali i programów

Jakie niespodzianki przygotował dla swoich widzów HBO Max? Nowości (październik 2023) serialowe obejmują bardzo zróżnicowane produkcje. Na platformie pojawią się pierwsze odcinki serialu „Zimowy monarcha”. Jest to adaptacja bestsellerowej trylogii Bernarda Cornwella, będąca nowatorskim podejściem do legend arturiańskich.

W październiku na HBO Max pojawią się także ciekawe programy dokumentalne. Jednym z nich jest „Egzorcysta. Historia prawdziwa”. Widzowie poznają nowe dowody w sprawie egzorcyzmów nad 13-letnim chłopcem. Jego historia stała się inspiracją dla twórców słynnego horroru.

Warto również obejrzeć serię dokumentów HBO „Sztuka kłamstwa”. Każdy odcinek przedstawia inną postać lub sprawę, które w ostatnich latach przyciągały uwagę mediów na całym świecie. Twórcy skupili się między innymi na gwiazdach, takich jak R. Kelly czy Michael Jackson, osobie Donalda Trumpa, a także zbrodniach Teda Bundy’ego oraz głośnym morderstwie Gabby Petito.

HBO Max nowości (październik 2023) – „Zimowy monarcha”

„Zimowy monarcha” to adaptacja powieści Bernarda Cornwella. Widzowie przenoszą się daleko w przeszłość. W V stuleciu świat był surowy, pełen wojennych konfliktów i rywalizujących plemion. Po śmierci Uthera, władcy Brytanii, naród pogrąża się w chaosie i nadchodzi era wewnętrznych konfliktów. Jedynie Artur Pendragon jest w stanie przeciwstawić się saksońskim najeźdźcom i ocalić kraj przed upadkiem. W ręce wojownika trafia legendarny miecz – Excalibur, prezent od maga Merlina, a jego odważne serce bije dla Ginewry. Czy przeznaczeniem Artura jest triumf?

Postać Artura kreuje Iain De Caestecker, natomiast w roli Ginewry zobaczymy Jordan Alexandrę, a Merlina Nathaniela Martello-White’a. „Zimowy monarcha” składa się z dziesięciu odcinków, ale premierowo zostaną pokazane tylko dwa.

Premiera: 6 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Ted Bundy: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Ted Bundy)

Theodore R. Bundy grasował w latach 70. XX wieku. Dokonał licznych krwawych zabójstw, a także dopuścił się innych makabrycznych czynów. Był zwyrodniałym mordercą, a jednocześnie potrafił być czarującym mężczyzną i nawet w więzieniu rozkochiwał w sobie kobiety. Specjaliści badają materiały z przesłuchań oraz zapisy z procesów. Starają się zrozumieć mechanizmy działania mordercy.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „R. Kelly: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: R. Kelly)

Król estrady po zejściu ze sceny zamieniał się w bestię. Program pokazuje zakulisową twarz R. Kelly’ego. Artysta R&B to seryjny przestępca seksualny, który przez dwie dekady wykorzystywał młode ofiary. Kiedy w końcu zdecydowały się opowiedzieć o swoim koszmarze, świat przeżył szok.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Donald Trump: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Donald Trump)

Donald Trump jest jednym z najbardziej dyskusyjnych charakterów ostatnich lat. Kontrowersyjny miliarder, który zdołał sięgnąć po najwyższy urząd w Stanach Zjednoczonych, budzi zainteresowanie mas. Jednak nie tylko „zwykli” ludzie interesują się jego poczynaniami. Specjaliści dokładnie badają wypowiedzi, działania i zachowania dawnego przywódcy USA.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Michael Jackson: A Faking It Special” (Sztuka Kłamstwa: Michael Jackson)

Michael Jackson, zmarły w 2009 roku gwiazdor, uznawany był za giganta w świecie popkultury. Jednak oskarżenia dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich rzucały cień na jego życie prywatne. Mimo tego, że od jego śmierci minęło już wiele lat, jego postać nadal wywołuje skrajne emocje.

Premiera: 4 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „The Murder of Gaby Petito: A Faking It Special” (Morderstwo Gabby Petito)

Tą historią żył cały świat! Zaginięcie młodej influencerki było szeroko komentowane w mediach. W jej poszukiwania zaangażowali się nie tylko policjanci, ale również internetowa społeczność. Niestety, finał okazał się tragiczny. Odkryto bowiem tylko ciało Gabby Petito. Specjaliści badają materiały z kamer policyjnych, starając się zrekonstruować sekwencję zdarzeń prowadzących do zabójstwa dziewczyny.

Premiera: 11 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – premiery filmów

Wśród oferowanych przez HBO Max nowości października 2023 znajdzie się kilka świeżych filmów prosto z kin i nieco starszych tytułów. Zadowoleni będą zwłaszcza wielbiciele klasyków – i to różnych gatunków!

Jedną z propozycji jest ekranizacja musicalu „Hair”. Zrealizowania filmowej muzycznej opowieści o amerykańskich hippisach i ich kontrkulturze podjął się Miloš Forman. Do dzisiaj jego dzieło jest uznawane za jeden z najlepszych filmów muzycznych wszech czasów. Jeśli ktoś jeszcze go nie widział, w październiku może nadrobić te swoje zaległości!

Wśród nowości października 2023 HBO Max mamy również film ze znakomitą Barbarą Streisand. „Yentl” to opowieść o kobiecie, ponad wszystko ceniącej swoją niezależność i rozwój. Jednak aby móc spełnić marzenie o edukacji, musi udawać mężczyznę.

To jednak nie wszystkie nowości, jakie pojawią się na HBO. Fani kina familijnego również propozycje dla siebie. Do zasobów platformy trafią bowiem „Smerfy 2” oraz „Rybki z ferajny”. Oczywiście nie są to wszystkie propozycje przygotowane na październik. Niżej przedstawiamy najciekawsze premiery filmowe, które w październiku pojawią się na platformie HBO Max i mają już ustalone daty premier.

HBO Max nowości (październik 2023) – „Gorący pościg”

Komedia, której bohaterkami są nierozgarnięta policjantka i seksowna kobieta mafii o statusie świadka koronnego. Choć trudno wziąć ten ekscentryczny tandem na serio, ich zeznania mogą doprowadzić lidera kartelu z Kolumbii przed oblicze sprawiedliwości. Czy jednak uda im się dotrzeć do sądu? Misja wydaje się nieosiągalna, bowiem podążają za nimi zarówno bezlitośni mafiozi, jak i nieuczciwi funkcjonariusze. W rolach głównych wystąpiły Reese Witherspoon oraz Sofía Vergara.

Premiera: 1 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „W zastępstwie”

Historia młodej kobiety, która zdecydowała się zostać surogatką dla bezpłodnej pary. Jej życie mocno się jednak komplikuje, kiedy wycofują się z ich układu. Jak postąpi w obliczu sytuacji, w której się znalazła?

Premiera: 1 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Yentl”

Akcja filmu rozgrywa się na początku XX wieku. Po śmierci ojca Yentl marzy o tym, by studiować na Uniwersytecie Yeshiva. Ale w jej epoce kobiety powinny pozostać w zaciszu domowym, a edukacja jest przywilejem mężczyzn. W imię niezłomnej pasji do wiedzy Yentl postanawia zaryzykować. Jedynym rozwiązaniem jest przebranie. Przyjmuje więc postać młodzieńca i dostaje się na uczelnię, realizując swoje pragnienie. Wszystko się komplikuje, kiedy dziewczyna zakochuje się w koledze… Czy Yentl uda się utrzymać sekret?

Film zdobył Oscara za najlepszą muzykę oraz cztery nominacje do tej nagrody. Oprócz tego przyznano mu dwa Złote Globy – w kategorii najlepsza komedia lub musical oraz najlepszy reżyser.

Premiera: 2 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla”

Kolejna ambitna propozycja od HBO Max. „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla” to film z lat 50. XX wieku zrealizowany na podstawie powieści Tomasza Manna. Feliks ma wyraźnie określone aspiracje – chce wspiąć się po drabinie społecznej, żyć w luksusie i komforcie. Jego metody działania są różnorodne: unika służby wojskowej, udając kryzys emocjonalny, a następnie udaje się do Paryża, aby zostać windziarzem w luksusowym hotelu, przy okazji wykorzystując okazję do zabrania biżuterii od zamożnej podróżniczki. Spotyka ją ponownie w miejscu swojej pracy i dzięki ich romansowi znacznie poprawia swoją sytuację finansową. Feliks wdaje się też w romans z Zazą, która jest zaręczona z markizem de Venosta. Feliks zaczyna podszywać się pod mężczyznę…

Premiera: 6 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Klara”

Historia życia świętej Klary, założycielki zakonu klarysek. Kobieta żyła w XIII wieku, była włoską arystokratką. Porzuciła jednak swój dostatni dom, by iść śladami Franciszka z Asyżu.

Premiera: 9 października 2023

HBO Max nowości (październik 2023) – „Hair”

Znakomita adaptacja znanej broadwayowskiej produkcji. Ukazuje ruch hippisowski z lat 60. XX wieku i sprzeciw młodych ludzi wobec wojny. Claude Bukowski (John Savage), stając przed perspektywą służby w Wietnamie, odwiedza Nowy Jork na krótkie dwa dni. W Central Parku napotyka grupę młodych buntowników pod wodzą Bergera (Treat Williams). Claude zakochuje się bogatej Sheili (Beverly D’Angelo) i desperacko pragnie z nią spędzić chwilę przed wstąpieniem w szeregi armii… Ważniejszy dla niego jest jednak obowiązek, dlatego zgłasza się do wojska. Aby umożliwić pożegnanie pary, Berger postanawia zastąpić Claude’a w koszarach.

Premiera: 9 października 2023

Pełna lista premier HBO Max w październiku 2023

W HBO Max nowości października 2023 to o wiele więcej pozycji filmowych i seriali niż tytuły opisane powyżej. Jakie produkcje trafią na serwery serwisu streamingowego? Będą to zarówno europejskie, jak i amerykańskie tytuły – także te doceniane przez krytyków filmowych oraz samych widzów. Szykujcie się więc na ucztę! Oto aktualne kalendarium:

1 października

 • „Pięć małych wilczków”;
 • „Gorący pościg”;
 • „Jagnię”;
 • „Wielki George Foreman”;
 • „Ludzkie istoty”;
 • „Pani Pati”;
 • „W zastępstwie”;
 • „Poślizg”;
 • „Łowcy duchów: Hotel Cecil”;
 • „Łowcy duchów: przeklęty hotel”;
 • „Łowcy duchów: Horror at Joe Exotic Zoo”;
 • „Łowcy duchów: Jezioro śmierci”;
 • „Krzyk: Historia prawdziwa”;
 • „Pod okiem kosmitów”;
 • „Klątwa szmacianej lalki”;
 • „Egzorcysta. Historia prawdziwa”;
 • „Duchy z lotu 401”;
 • „Kolekcja z piekła rodem: Trzy kręgi piekielne”.

2 października

 • „The Walking Dead”, sezon 11, odc. 17-24;
 • „Medusa Deluxe”;
 • „Yentl”;
 • „Liderka: Sprawa Bling Ring”.

3 października

 • „Rodzice”, sezon 4, odc. 8.

4 października

 • „Ted Bundy: Sztuka kłamstwa”;
 • „Sztuka kłamstwa: R. Kelly”;
 • „Donald Trump: Sztuka kłamstwa”;
 • „Michael Jackson: Sztuka kłamstwa”;
 • „Jussie Smollett: Sztuka kłamstwa”.

5 października

 • „Cisza”, sezon 2, odc. 1;
 • „Nasza bandera znaczy śmierć”, sezon 2, odc. 1-3;
 • „Porwany: pies na gwiazdkę”.

6 października

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 40;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 1-2;
 • „Orka”;
 • „Bystre kobiety”;
 • „Broken Flowers”;
 • „Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla”;
 • „Ona jest miłością”;
 • „Zakochana Stella”.

7 października

 • „Zwariowane Melodie: kreskówki”, sezon 5, odc. 2;
 • „Meet the Batwheels”, odc. 7;
 • „The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”, sezon 3, odc. 1-8;
 • „Teen Titans Go!”, sezon 8, odc. 1;
 • „Billions”, sezon 7, odc. 9;
 • „Wpuszczony w kanał”.

9 października

 • „Klara”;
 • „Hair”.

10 października

 • „Rodzice”, sezon 4, odc. 9.

11 października

 • „Low Country: Dynastia Murdaugh”, odc. 1-3;
 • „Morderstwo Caroline Crouch: sztuka kłamstwa”;
 • „Morderstwo Gabby Petito”;
 • „Morderstwo Grace Millane”;
 • „To nie przypadek”.

12 października

 • „Cisza”, sezon 2, odc. 2;
 • „Nasza bandera znaczy śmierć”, sezon 2, odc. 4-5;
 • „Jedyna miłość dwa razy”;
 • „Dziewczyna, która uciekła: historia Kary Robinson”.

13 października

 • „Doom Patrol”, sezon 4, odc. 7-8;
 • „Na planie”, sezon 20, odc. 41;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 3;
 • „Egzekutor: Odrodzenie”;
 • „Plan 75”;
 • „Różowy księżyc”;
 • „Sound of Metal”;
 • „Egzamin”.

14 października

 • „Lucas the Spider”, odc. 20-26;
 • „Billions”, sezon 7, odc. 10;
 • „Smerfy 2”.

15 października

 • „Rybki z ferajny”.

HBO Max nowości (październik 2023) – podsumowanie

Co można powiedzieć o zapowiedziach HBO Max? Nowości października 2023 prezentują się niezwykle ciekawie! Pojawi się kilka mocnych pozycji filmowych, które na pewno warto obejrzeć. Oprócz tego w planach są kontynuacje i nowości serialowe – platforma mocno promuje je w swoich mediach społecznościowych. Subskrybenci serwisu mogą spędzić niejedną bezsenną noc, śledząc przygody swoich ulubionych bohaterów!

Archiwum: wrzesień 2023