To dobry moment, by korzystać z serialowej i filmowej oferty HBO Max! Nowości listopada 2023 w serwisie streamingowym na pewno zatrzymają w domach wielu kinomanów. Nie zabraknie interesujących, zróżnicowanych propozycji. Szczególnie ciekawie zapowiada się lista filmowych premier, na której znalazły się zarówno ambitne produkcje, jak i nieco lżejsze komedie. Poniżej zamieszczamy pełną listę premier i dostępnych w HBO Max. Nowości listopada 2023 zapowiadają się niezwykle interesująco!

Spis treści

HBO Max nowości (listopad 2023) – premiery seriali i programów

Jakie niespodzianki przygotował dla swoich widzów HBO Max? Nowości (listopad 2023) serialowe obejmują bardzo zróżnicowane produkcje. Na platformie pojawi się drugi sezon serialu „Julia”. Zadebiutuje 16 listopada, a premierowe odcinki będą pojawiać się co tydzień (aż do 21 grudnia). W listopadzie na HBO Max pojawi się także ciekawy program dokumentalny „Sztuka kłamstwa”. Przedstawia historię mężczyzny, który jest w stanie zaryzykować, by zachować wolność słowa w Rosji. Inną wartą uwagi propozycją jest dokument zatytułowany „David Holmes: Chłopiec, który przeżył”. To historia młodego kaskadera zatrudnionego w serii filmów o Harrym Potterze.

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Megan Thee Stallion – Największa kłótnia w Hollywood”

Serial „Megan Thee Stallion – Największa kłótnia w Hollywood” to przedstawia historię strzelaniny, w której główną ofiarą była piosenkarka Megan Thee Stallion. Wydarzenia zostały opowiedziane z dwóch punktów widzenia – ich świadków oraz ekspertów prawniczych. W trakcie odcinków analizowane są działania Tory’ego Laneza, który mimo wszystko zaprzecza swojej winie. Co więcej, produkcja przygląda się zjawisku społecznemu, w którym Megan spotyka się z krytyką i niesprawiedliwymi oskarżeniami w mediach społecznościowych, mimo iż sama przeszła przez traumatyczne doświadczenia.

Premiera: 8 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Cisza” sezon 2

Tuż przed długim weekendem listopadowym na HBO Max trafi drugi sezon serialu „Cisza”. Jego bohaterowie muszą rozwiązać osobiste dramaty i jednocześnie sprostać obowiązkom zawodowym. Odkrywają też, jak wysoką cenę muszą zapłacić za swoją walkę o lepsze jutro.

Premiera: 9 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Klub Pocałunków: Przyszłość jest martwa”

W postapokaliptycznej Brazylii Puszcza Amazońska została przekształcona w strefę przemysłową. W tym ponurym świecie grupa młodzieży o niezwykłych zdolnościach stara się przetrwać, broniąc się dorosłymi, którzy stanowią dla nich zagrożenie. Posiadający niezwykłe moce nastolatkowie dążą do odkrycia pełni swoich zdolności, zanim spotka ich zły los. Tajna społeczność bohaterów walczy o przetrwanie i poszukuje sensu w świecie pozbawionym natury i nadziei.

Premiera: 9 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Rap Sh!t” sezon 2

Dalsze losy trzech kobiet, które są związane z muzyką. „Rap Sh!t” opowiada o żeńskim duecie hip-hopowym oraz menadżerce – próbują odnieść sukces na scenie muzycznej. Czy w końcu uda się im zaistnieć?

Premiera: 9 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Julia” sezon 2

W drugim sezonie główna bohaterka doświadcza skomplikowanej strony sławy. Jej program kulinarny osiąga szczyty popularności, co prowadzi do niespodziewanych wyzwań. Po powrocie z Francji wraz z mężem Paulem Julia odkrywa, jak wielkie zmiany niesie ze sobą sukces. Konfrontując się z presją ze strony stacji WGBH, zainteresowaniem Białego Domu, a także tajemniczym zagrożeniem z przeszłości, musi jednocześnie kierować publiczną telewizją i zmierzyć się z aktualnymi kwestiami społecznymi. Przez wszystko przechodzi z charakterystyczną dla siebie pozytywną energią.

Premiera: 16 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Candy Cruz”

Serial opowiada o losach Candy Cruz, która dostaje szansę wzięcia udziału w popularnym programie kulinarnym. W trakcie realizacji show Candy zbliża się do jego gospodarza, Emiliano. Ich relacja szybko przeradza się w głęboką przyjaźń, która wywiera znaczący wpływ na ich życie osobiste i zawodowe. Wspólnie przeżywają wiele wzlotów i upadków, a ich relacja zostaje wystawiona na próbę. Serial ukazuje, jak ważne są przyjaźń i wsparcie w dążeniu do realizacji marzeń i celów.

Premiera: 23 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Trzy rodziny”

Serial „Trzy rodziny” przenosi widzów do Irlandii Północnej, gdzie w latach 2013-2019 śledzimy losy trzech różnych rodzin dotkniętych przez surowe prawo aborcyjne. Każda z rodzin reprezentuje unikalną historię i perspektywę, ukazując osobiste i emocjonalne wyzwania związane z aborcją. Serial odważnie porusza tematykę wyborów, konsekwencji i moralnych dylematów, z jakimi borykają się bohaterowie w obliczu restrykcyjnych przepisów. Opowiadając te głęboko ludzkie historie, „Trzy rodziny” rzuca światło na skomplikowaną i często kontrowersyjną problematykę.

Premiera: 24 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Bukmacher”

„Bukmacher” to czarna komedia osadzona w Los Angeles. Główny bohater, bukmacher Danny (Sebastian Maniscalco), musi stawić czoła zagrożeniom dla swojego biznesu wynikającym z potencjalnej legalizacji zakładów sportowych. Jego życie komplikują nie tylko specyficzni klienci, ale także bliscy przyjaciele: były gracz NFL Ray (Omar J. Dorsey), siostra Lorraine (Vanessa Ferlito) i nawrócony dealer narkotyków Hector (Jorge García). Wspólnie zmierzą się z rosnącym długiem klientów i niestabilnym światem hazardu. 

Serial uwidacznia zarówno humor, jak i dramat związany z ryzykownymi decyzjami Danny’ego. W obsadzie znajdują się również Andrea Anders i Maxim Swinton, a gościnną rolę odgrywa Charlie Sheen, ponownie współpracujący z Chuckiem Lorrem.

Premiera: 30 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – premiery filmów

Wśród oferowanych przez HBO Max nowości listopada 2023 znajdzie się kilka ciekawych tytułów. Zadowoleni będą zwłaszcza wielbiciele klasyków – i to różnych gatunków!

W listopadzie można nadrobić filmowe zaległości z wielu lat. Na platformie pojawi się między innymi „8 mila”, w której główną rolę zagrał Eminem. Oprócz tego pojawi się także „Czas mroku”. Jest to znakomity biograficzny film z oscarową rolą Gary’ego Oldmana. Wcielił się w postać Winstona Churchilla, który obejmuje przywództwo nad Wielką Brytanią w czasie największej próby, jaką była niemiecka inwazja na Europę.

Wśród ciekawie zapowiadających się pozycji jest również „Z zimną krwią” (ekranizacja bestsellerowej powieści Trumana Capote) oraz „Zakochany bez pamięci”.

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Zakochany bez pamięci”

Po zakończeniu związku z jego wieloletnią dziewczyną, Clementine, Joel odkrywa, że kobieta zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg. Procedura, opracowana przez doktora Howarda Mierzwiaka, polega na skasowaniu wszystkich wspomnień o byłej miłości. Przez wybór Clementine mężczyzna zmuszony jest stawić czoło swoim uczuciom i wspomnieniom, które niegdyś łączyły ich oboje. 

Film jest mieszanką komedii i dramatu, ukazując złożoność ludzkich relacji. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd. Główne role zagrali Jim Carrey i Kate Winslet. Oprócz nich w produkcji pojawili się między innymi Elijah Wood, Mark Ruffalo oraz Kirsten Dunst.

Premiera: 3 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Chora na siebie”

„Chora na siebie” to dramat w reżyserii Kristoffera Borgli, który zyskał uznanie podczas festiwalu w Cannes. Film opowiada historię Signe i Thomasa, młodej pary, która na zewnątrz zdaje się idealna – są inteligentni i mają wyrafinowany gust. W rzeczywistości jednak ich związek jest pełen napięcia, wynikającego z rywalizacji i walki ego. Sytuacja komplikuje się, gdy Thomas, aspirujący artysta, odnosi sukces i staje w centrum uwagi. Signe, nie mogąc zaakceptować nowej roli w cieniu partnera, podejmuje drastyczny krok, nadużywając leków. Jej desperacka próba prowadzi do tragicznych skutków dla jej zdrowia i wyglądu. Film rzuca światło na toksyczne relacje i cenę, jaką ludzie są gotowi zapłacić za uwagę.

Premiera: 3 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Zły omen”

Podczas pandemii Covid-19 Monique postanawia opuścić swoje mieszkanie, by odwiedzić bliską przyjaciółkę, prześladowaną przez nawracające, mroczne koszmary. Z czasem staje się jasne, że te przerażające sny nie są zwyczajne. Wkrótce Monique odkrywa, że również staje się ofiarą tych koszmarnych wizji, które zdają się być zaraźliwe. Walka o przebudzenie ze snu, w którym dominuje strach i niepokój, staje się dla niej prawdziwym wyzwaniem.

Premiera: 3 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Z zimną krwią”

Listopad 1959. Perry Smith wychodzi z więzienia. Razem z Dickiem Hickockiem, z którym dzieli więzienną przeszłość, postanawia dokonać napadu na dom bogatego farmera, Herberta Cluttera z Kansas. Jednak nie znajdując sejfu, z frustracji mordują całą rodzinę Clutterów i uciekają z drobnymi łupami. Po przygodach w Meksyku, gdzie szukali złota, wracają do Stanów i wpadają w ręce policji. Ostatecznie zostają skazani na śmierć. Film Richarda Brooksa, oparty na powieści Trumana Capote, jest głęboką analizą zbrodni i psychiki przestępców. Przenika przez skomplikowane postacie Perry’ego i Dicka, balansując między faktem a fikcją, ukazując trudne dzieciństwo obu mężczyzn i ironię losu, która przekształciła ich w zabójców.

Premiera: 6 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Świąteczna iskra”

W „Świątecznej iskrze” – telewizyjnym filmie świątecznym – ponownie spotykają się gwiazdy kultowego serialu „Doktor Quinn”. Bohaterowie grani przez Jane Seymour i Joe Lando znów się w sobie zakochują. Seymour wciela się w postać Molly, niedawno owdowiałej kobiety, która podczas świąt odwiedza swoją córkę. Jako emerytowana nauczycielka decyduje się poprowadzić bożonarodzeniowy konkurs. Podczas tych świątecznych przygotowań, Molly zakochuje się w Hanku (Joe Lando), uważanym za najbardziej pożądanego kawalera w mieście.

Premiera: 9 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Tajemniczy prezent”

Młoda dziennikarka, Sofia, podczas poszukiwań tematu na świąteczny artykuł natrafia na zagubiony prezent od Tajemniczego Mikołaja. Pakunek został podpisany „Od B. dla Claire”. Widzi w tym szansę na uratowanie swojej kariery i postanawia odkryć historię stojącą za tą tajemniczą paczką. Kto to jest B.? Dlaczego prezent nie dotarł do Claire? I jaka historia łączy obie te postacie? Sofia zanurza się w śledztwo pełne niespodzianek, które pozwala jej poczuć ducha świąt Bożego Narodzenia.

Premiera: 9 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „8 mila”

8 Mila, ulica w Detroit, stanowi symboliczną granicę między różnymi światami: białych i Afroamerykanów, bogatych i biednych. Jimmy Smith Jr., w tej roli Eminem, mieszka z rodziną w zniszczonej przyczepie. W ciągu dnia walczy z trudami pracy w fabryce, a wieczorami oddaje się pasji – rapowi. Jego talent zna tylko wąskie grono przyjaciół. Pewnego wieczoru decyduje się wystąpić przed szerszym audytorium, ale sceniczny debiut kończy się fiaskiem. Mimo przeciwności nie rezygnuje z marzenia o stworzeniu własnego albumu muzycznego.

Premiera: 10 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Czas mroku”

Na początku II wojny światowej, kiedy widmo niemieckiego najazdu na Wielką Brytanię wydaje się bliskie, losy Europy spoczywają na barkach świeżo mianowanego premiera – Winstona Churchilla. W jego postać brawurowo wcielił się Gary Oldman. Polityk jest w trudnym położeniu. Balansując pomiędzy rywalami w rządzie, stoi przed dramatyczną decyzją: czy zawrzeć kompromis z Hitlerem, ratując Brytyjczyków przed okropieństwami wojny, czy wezwać swój naród do bohaterskiej obrony kraju, mimo ogromnego ryzyka.

Premiera: 10 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Blue Beetle”

Film „Blue Beetle” opowiada historię Jaime Reyesa, młodego absolwenta college’u pełnego marzeń i ambicji. Po powrocie do domu chłopak odkrywa, że świat, który pamiętał, znacząco się zmienił. W trakcie poszukiwania swojego miejsca w życiu los stawia na jego drodze starożytny artefakt. To skarabeusz, będący produktem obcej biotechnologii. Skarabeusz wybiera Jaimiego na swojego gospodarza, nadając mu niezwykłą zbroję. Obdarza go ona nieprzewidywalną mocą, przekształcając w superbohatera o imieniu Blue Beetle. Film ukazuje, jak Jaime radzi sobie z nowymi wyzwaniami i jak zmienia się jego przeznaczenie dzięki nadludzkim zdolnościom.

Premiera: 17 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Czarne bractwo”

Bohaterem filmu „Czarne bractwo” jest o Ron Stallworth (John David Washington), pierwszy czarnoskóry detektyw w Departamencie Policji w Colorado Springs, który rozpoczął pracę na początku lat 70. XX wieku. Jest zdeterminowany, by udowodnić swoją wartość. Dlatego Stallworth podejmuje się ryzykownej misji infiltracji Ku Klux Klanu. Jego partnerem w tej akcji jest Flip Zimmerman (Adam Driver). Razem tworzą zespół, który z powodzeniem przenika do wnętrza tej rasistowskiej organizacji. Ich śledztwo ujawnia nie tylko działania Klanu, ale również przyczynia się do udaremnienia zamachu, który mógłby kosztować życie wielu ludzi. Film opowiada o odwadze, determinacji i sile współpracy w walce z nienawiścią i rasizmem.

Premiera: 19 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Hotel Sinestra”

11-letnia Ava (Bobbie Mulder) wraz z rodzicami (Elise Schaap i Jeroen Spitzenberger) wyjeżdża na zimowe wakacje w góry. Rodzina zakwaterowuje się w imponującym, szwajcarskim hotelu Sinestra, przypominającym zamek. Ava, zmęczona nadmierną opieką rodziców, wypowiada życzenie, aby zniknęli. Ku jej zdumieniu, następnego dnia budzi się w hotelu pozbawionym dorosłych. Początkowo dzieci cieszą się nieograniczoną wolnością, jednak z czasem Ava i jej nowi przyjaciele zaczynają odczuwać tęsknotę za rodzicami. Film opowiada o ich przygodach w poszukiwaniu sposobu na przywrócenie dorosłych i drodze do zrozumienia wartości rodziny.

Premiera: 23 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Ex Machina”

Film „Ex Machina” przedstawia historię młodego informatyka Caleba (Dohmnall Gleeson), który wygrywa konkurs w swojej firmie i spędza tydzień w tajnym laboratorium prowadzonym przez szefa, Nathana (Oscar Isaac). W laboratorium Caleb spotyka Avę (Alicia Vikander), zaawansowaną sztuczną inteligencję w ciele kobiety, będącą dziełem Nathana. Ava wykazuje ludzkie emocje: czuje, myśli, przeżywa wzruszenie i doświadcza obaw o swoją przyszłość. Caleb, nieświadomy, że sam jest częścią eksperymentu Nathana, ma za zadanie zrozumieć i ocenić Avę. Film bada granice ludzkiej emocjonalności i wyzwania związane z rozwijającą się technologią sztucznej inteligencji.

Premiera: 24 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „65”

W filmie „65” astronauta Mills (Adam Driver) i młoda Koa (Ariana Greenblatt) przeżywają katastrofę na nieznanej planecie. Z zaskoczeniem odkrywają, że są na Ziemi, ale tej sprzed 65 milionów lat. Zmagając się z prehistorycznym i nieznanym terenem, pełnym niebezpieczeństw, muszą wspólnie walczyć o przetrwanie wśród dzikich stworzeń. Film opowiada o dramatycznej podróży przez ten pradawny świat, gdzie każdy krok może oznaczać śmiertelne zagrożenie.

Premiera: 24 listopada 2023

HBO Max nowości (listopad 2023) – „Rycerze Zodiaku”

W filmie „Rycerze Zodiaku” główny bohater Seiya (Mackenyu) podczas walki odkrywa swoje ukryte, niezwykłe moce. Ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń prowadzi go do fantastycznego świata, w którym bogowie toczą walki, a magia jest codziennością. Seiya staje się jego częścią, zaczyna chronić reinkarnowaną boginię. W miarę rozwoju fabuły Seiya uczy się akceptować swoje przeznaczenie i zdaje sobie sprawę, że musi poświęcić wiele, by zająć swoje miejsce wśród Rycerzy Zodiaku. Film opowiada o jego podróży, dążeniu do osiągnięcia pełni mocy i wyzwaniach, które jest zmuszony pokonać, aby spełnić swoje przeznaczenie.

Premiera: 25 listopada 2023

Pełna lista premier HBO Max w listopadzie 2023

W HBO Max nowości listopada 2023 to o wiele więcej pozycji filmowych i seriali niż tytuły opisane powyżej. Jakie produkcje trafią na serwery serwisu streamingowego? Będą to zarówno europejskie, jak i amerykańskie tytuły – także te doceniane przez krytyków filmowych oraz samych widzów. Szykujcie się więc na ucztę! Oto aktualne kalendarium:

1 listopada

 • „Fairplay”;
 • „Pierwsza randka”;
 • „Miara”;
 • „Dynastia wypieków”;
 • „Rytuał”.

2 listopada

 • „Mack i Rita”;
 • „Kochasz mnie?”;
 • „Cena prawdy”.

3 listopada

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 44;
 • „Doom Patrol”, sezon 4, odc. 11;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 6;
 • „Batman. Zagłada Gotham”;
 • „Zakochany bez pamięci”;
 • „Mandy”;
 • „7500”;
 • „Exodus”;
 • „Chora na siebie”;
 • „Zły omen”;
 • „W ulu”;
 • „Daliland”.

4 listopada

 • „CN Stories”, sezon 2, odc. 1-10.

6 listopada

 • „Pozłacany wiek”, sezon 2, odc. 2;
 • „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”, sezon 10, odc. 16;
 • „Rick i Morty”, sezon 7, odc. 4;
 • „30 srebrników”, sezon 2, odc. 3;
 • „Z zimną krwią”;
 • „Na nabrzeżach”;
 • „Obława”;
 • „The Wild One”.

8 listopada

 • „Megan Thee Stallion – Największa kłótnia w Hollywood”, odc. 1-2;
 • „Fifi”;
 • „Wstań i krzycz: Piosenki z filadelfijskiego liceum”.

9 listopada

 • „Cisza”, sezon 2, odc. 1-6;
 • „Klub Pocałunków: Przyszłość jest martwa”, odc. 1-8;
 • „Rap Sh!t”, sezon 2, odc. 1-2;
 • „Świąteczna iskra”;
 • „Szkoła jest nasza”;
 • „Tajemniczy prezent”.

10 listopada

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 45;
 • „Doom Patrol”, sezon 4, odc. 12;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 7;
 • „8 mila”;
 • „Czas mroku”;
 • „Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1”;
 • „Maggie”;
 • „Węgiel”;
 • „Ja, Nina”;
 • „Wilczy klan”.

11 listopada

 • „Toad & Friends”, odc. 1-13.

12 listopada

 • „Albert Brooks: W obronie mojego życia”.

13 listopada

 • „Pozłacany wiek” sezon 2, odc. 3;
 • „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”, sezon 10, odc. 17;
 • „Rick i Morty”, sezon 7, odc. 5;
 • „30 srebrników”, sezon 2, odc. 4.

14 listopada

 • „Miłość wygrała”, odc. 1.

15 listopada

 • „Długi bieg”;
 • „Cena wolności”.

16 listopada

 • „Dom dla psa”, sezon 4, odc. 9;
 • „Julia”, sezon 2, odc. 1-3;
 • „David Holmes: Chłopiec, który przeżył”.

17 listopada

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 46;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 8;
 • „Eastern Promises”;
 • „Wojna o jutro”;
 • „Zjazd życia”;
 • „Grom”;
 • „Wilk i pies”;
 • „Blue Beetle”.

18 listopada

 • „The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”, sezon 4, odc. 1-8.

19 listopada

 • „Czarne bractwo”.

20 listopada

 • „Pozłacany wiek”, sezon 2, odc. 4;
 • „Przegląd tygodnia: wieczór z Johnem Oliverem”, sezon 10, odc. 18;
 • „Rick i Morty”, sezon 7, odc. 6;
 • „30 srebrników”, sezon 2, odc. 5.

21 listopada

 • „Miłość wygrała”, odc. 2.

22 listopada

 • „Letizia Battaglia: Życie i śmierć w Palermo”, odc. 1-2.

23 listopada

 • „Czuję Twój oddech”, odc. 1-2;
 • „Candy Cruz”, odc. 1-10;
 • „Rap Sh!t”, sezon 2, odc. 4;
 • „Julia”, sezon 2, odc. 4;
 • „Hotel Sinestra”;
 • „Książę i żebrak na Gwiazdkę”.

24 listopada

 • „Na planie”, sezon 20, odc. 47;
 • „Zimowy monarcha”, odc. 9;
 • „Trzy rodziny”, odc. 1-2;
 • „Żywot Felixa”, odc. 1-7;
 • „Ex Machina”;
 • „65”;
 • „Opowieści z kasztanowego lasu”;
 • „Pewien mężczyzna”.

25 listopada

 • „Batwheels”, odc. 31-40;
 • „Dzieciak rządzi”;
 • „Rycerze Zodiaku”;
 • „Zaginiona”.

27 listopada

 • „Aqua Teen Hunger Force”, sezon 12, odc. 1-2;
 • „Rick i Morty”, sezon 7, odc. 7;
 • „30 srebrników”, sezon 2, odc. 6.

28 listopada

 • „Miłość wygrała”, odc. 3.

29 listopada

 • „South to Black Power”.

30 listopada

 • „Czuję Twój oddech”, odc. 3-4;
 • „Rap Sh!t”, sezon 2, odc. 5;
 • „Julia”, sezon 2, odc. 5;
 • „Bukmacher”, odc. 1-2;
 • „Lov Again”;
 • „Supernowa”.

HBO Max nowości (listopad 2023) – podsumowanie

Co można powiedzieć o zapowiedziach HBO Max? Nowości listopada 2023 prezentują się niezwykle ciekawie! Pojawi się kilka mocnych pozycji filmowych, które na pewno warto obejrzeć. Oprócz tego w planach są kontynuacje i nowości serialowe – platforma mocno promuje je w swoich mediach społecznościowych. Subskrybenci serwisu mogą spędzić niejedną bezsenną noc, śledząc przygody swoich ulubionych bohaterów!

Archiwum: październik 2023