Kategoria

Filmy

premiery kinowe marzec 2023
Czytaj więcej

Premiery kinowe marzec 2023

Premiery kinowe marzec 2023 to świetnie wyreżyserowane filmy akcji, bawiące do łez komedie oraz trzymające w napięciu thrillery. Bogaty repertuar zapewnia doskonałą rozrywkę również najmłodszym. Filmowy rozkład jazdy w tym miesiącu jest wyjątkowo rozgrzewający.
w krzywym zwierciadle witaj swiety mikolaju
Czytaj więcej

W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju. Święta z przymrużeniem oka

„W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju” – to, jak sam tytuł wskazuje, świąteczne zakrzywienie rzeczywistości. Oznacza, że mamy do czynienia z przerysowanym ukazaniem pewnych zachowań i sytuacji. Jednak, chociaż uśmiejemy się do rozpuku, nadal oczaruje nas magia Bożego Narodzenia, bo wokół niej toczy się akcja filmu. Jest to zatem idealna pozycja dla osób, które potrzebują odskoczni od cukierkowych kreacji filmowych, a jednocześnie pragną wprowadzić się w dobry, świąteczny nastrój.
filmy z van dammem
Czytaj więcej

Jean-Claude Van Damme, mistrz szpagatu. Najlepsze filmy z Van Damme’em

Filmy z Jean-Claude Van Damme’em to niemal zawsze klasyczne kino akcji. W których z nich Belg prezentował się najlepiej? Sprawdź! Klasyka starego dobrego kina karate. Filmy z Van Damme’em nigdy nie przedstawiały wielkich artystycznych ambicji, ale gwarantowały pokaźną dawkę emocji. Te przynosiły oczywiście widowiskowe pokazy walk. Akrobatyczne popisy, starcia pełne może nieco kiczowatego lecz ujmującego patosu i oczywiście firmowy szpagat Van Damme’a – to wyznaczniki tych tytułów. Do których filmów z van Damme’em warto powrócić? Zobacz!