Anna Mazur

Anna Mazur

302 artykułów
Miłośniczka starego kina i absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku filmoznawstwo i kultura mediów. Interesuje się również historią sztuki, teatrem i sceną muzyczną. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem recenzji filmów na portalach społecznościowych.
premiery kinowe marzec 2023
Czytaj więcej

Premiery kinowe marzec 2023

Premiery kinowe marzec 2023 to świetnie wyreżyserowane filmy akcji, bawiące do łez komedie oraz trzymające w napięciu thrillery. Bogaty repertuar zapewnia doskonałą rozrywkę również najmłodszym. Filmowy rozkład jazdy w tym miesiącu jest wyjątkowo rozgrzewający.
Oscary 2023 nominacje
Czytaj więcej

Oscary 2023 – nominacje

Wszyscy kinomaniacy niecierpliwie czekają na Oscary 2023. Nominacje zostały już ogłoszone. Kogo doceniła Akademia, a kto nie ma szans na najważniejszą nagrodę filmową? Sprawdź pełną listę nominowanych!
w krzywym zwierciadle witaj swiety mikolaju
Czytaj więcej

W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju. Święta z przymrużeniem oka

„W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju” – to, jak sam tytuł wskazuje, świąteczne zakrzywienie rzeczywistości. Oznacza, że mamy do czynienia z przerysowanym ukazaniem pewnych zachowań i sytuacji. Jednak, chociaż uśmiejemy się do rozpuku, nadal oczaruje nas magia Bożego Narodzenia, bo wokół niej toczy się akcja filmu. Jest to zatem idealna pozycja dla osób, które potrzebują odskoczni od cukierkowych kreacji filmowych, a jednocześnie pragną wprowadzić się w dobry, świąteczny nastrój.
Jenna Ortega
Czytaj więcej

Jenna Ortega Wednesday w nowym serialu Netflixa

Jenna Ortega to zdecydowanie jedna z najnowszych gwiazd Netflixa. Ta młoda aktorka znacznie zyskuje na popularności dzięki wcieleniu się w postać słynnej Wednesday Addams, którą doskonale znamy z poprzednich opowieści o Rodzinie Addamsów. Ale zanim zagrała w serialu komediowym wyprodukowanym przez Tima Burtona, Jenna wcieliła się w szereg postaci z listy bardzo imponujących programów telewizyjnych i filmów.
Skyshowtime
Czytaj więcej

SkyShowtime w Polsce

Oficjalnie potwierdzono, że miłośnicy filmów będą mogli bez problemu oglądać SkyShowtime w Polsce. Nowa usługa VOD to kolejny gracz na rynku, który zdominowały Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple Tv, Viaplay czy rodzimy Player. Sprawdź, czy masz na co czekać!
jakub gierszał
Czytaj więcej

Jakub Gierszał

Jakub Gierszał to aktor znany z takich filmów, jak „Najlepszy” czy „Sala samobójców”. Przekonaj się, jaka była aktorska droga tego twórcy. Poznaj najważniejsze informacje o aktorze.
Piotr Gąsowski
Czytaj więcej

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski to aktor znany głównie z występów w serialach komediowych. Widzowie mogą go też kojarzyć jako konferansjera prowadzącego popularne programy rozrywkowe. Ale to nie wszystko! Dowiedz się więcej o karierze tego aktora.