To dobry moment, aby zacząć korzystać z serialowej i filmowej oferty platformy Player! Nowości września 2023 w serwisie streamingowym na pewno zatrzymają w domach wielu miłośników filmów i seriali. Przyznajemy, że jest na co czekać!

Premierowe filmy na Player – nowości w październiku 2023

Co ciekawego w kategorii filmów planuje dla swoich widzów Player? Nowości października 2023 z potwierdzonymi datami premier to kilka filmów pełnometrażowych. Nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych produkcji. Platforma z pewnością doda do tej listy kolejne propozycje, ale będzie to miało miejsce w późniejszym terminie. Oto co wiemy już teraz!

Blue Beetle – premiera: 2 października 2023

Blue Beetle to film, który powstał na podstawie komiksu i tytułowej postaci stworzonej przez Fox Comics, a później przejętej przez DC Comics. 

Film opowiada historię Jaimego Reyesa, młodego chłopaka, który pewnego dnia znajduje tajemniczego skarabeusza. Ta starożytna relikwia obdarza go niezwykłymi mocami, przekształcając go w superbohatera o imieniu Blue Beetle. Jaime musi nauczyć się panować nad swoimi nowo nabytymi mocami i jednocześnie zmierzyć się z codziennymi problemami nastolatka.

Między nami żywiołami  – premiera: 3 października 2023

Propozycja dla najmłodszych i nie tylko! To pełnometrażowy film animowany opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Bajka porusza ważne tematy takie jak różnorodność, uprzedzenia, status materialny w lekki i przystępny dla dzieci sposób.

Dar – premiera: 6 października 2023

W tym dreszczowcu psychologicznym młode małżeństwo – Simon (Jason Bateman) i Robyn (Rebecca Hall) – przeprowadza się do nowego domu w Kalifornii. Niespodziewanie spotykają Gordona (Joel Edgerton), dawnego kolegę Simona ze szkoły. Gordon zaczyna obdarowywać ich niepokojącymi prezentami, co prowadzi do serii mrocznych i niepokojących wydarzeń, ujawniających mroczne sekrety z przeszłości.

Urodzony mistrz – premiera: 6 października 2023

Mickey Kelley (Sean Patrick Flanery) jest jednym z pierwszych amerykańskich zawodników brazylijskiego jiu-jitsu. Po niefortunnym pojedynku MMA na początku lat 90., który kończy się kontrowersyjną decyzją, Kelley porzuca zawodowe walki i zaczyna prowadzić spokojne życie z żoną Laylą (Katrina Bowden) i ich córką. Kelley traktuje jiu-jitsu jako formę medytacji i sposób na pokonanie swoich własnych demonów.

Jego spokojne życie zostaje jednak zakłócone, gdy zostaje wyzwany na rewanż przez swojego dawnego przeciwnika, Blaine’a (Dennis Quaid). Walka ta jest okazją dla Kelley’a do pokazania swojej wartości i umiejętności w brazylijskim jiu-jitsu. Film przedstawia jego podróż pełną poświęceń, determinacji i walki o honor i szacunek.

Tożsamość strachu – premiera: 6 października

Rain Burroughs to nastolatka, która boryka się ze schizofrenią. Jej życie jest pełne wyzwań związanych z codziennym radzeniem sobie z halucynacjami i paranoją. Rodzice Rain – John (Harry Connick Jr.) i Michelle (Katherine Heigl) – starają się ją wspierać, ale ich możliwości są ograniczone.

Rain zaczyna podejrzewać, że jej sąsiadka Dani (Eugenie Bondurant) może przetrzymywać dziecko w piwnicy. Nie jest jednak pewna, czy to rzeczywistość, czy kolejna halucynacja. Postanawia podzielić się swoimi obawami z chłopakiem, Calebem (Israel Broussard), który jest jednym z nielicznych ludzi, którzy ją rozumieją i akceptują. Razem postanawiają zbadać sprawę.

Braterstwo wilków – premiera: 6 października

Film rozpoczyna się w XVIII-wiecznej Francji, gdzie na prowincji Gévaudan dochodzi do serii krwawych ataków na mieszkańców, przypisywanych tajemniczej Bestii. Król Ludwik XV wysyła na miejsce dwóch mężczyzn: Grégoire’a de Fronsaca (Samuel Le Bihan), naturalistę i podróżnika, oraz jego przyjaciela, indiańskiego wojownika Maniego (Mark Dacascos), aby zbadać sprawę.

„Braterstwo Wilków” jest mieszanką różnych gatunków, łącząc elementy filmu przygodowego, kina akcji i horroru. Stylizowany na film kostiumowy z elementami fantasy, wyróżnia się nietypową fabułą i estetyką, która miesza historyczne realia z elementami fantastycznymi i mitycznymi.

To nie tak jak myślisz, kotku – premiera: 6 października

Znany specjalista neurochirurgii, Filip Hoffman (w tej roli Jan Frycz), planuje spędzić weekend pełen zakazanych przyjemności z młodą i atrakcyjną pielęgniarką o imieniu Dominika, udając, że bierze udział w konferencji naukowej dla chirurgów.

Jego żona, Maria (grana przez Katarzynę Figurę), również ma w planach weekendowy wybryk, a jej wybranek to niezwykle przystojny Boguś (w tej roli Tomasz Kot). Małżonkowie wraz z kochankami decydują się na pobyt w tym samym hotelu, a ich pokoje sąsiadują ze sobą. Sytuację dodatkowo komplikuje przyjazd niezbyt bystrego asystenta Hoffmana, Jakuba Bazyla (w tej roli Jacek Borusiński).

Nowe propozycje platformy Player. Nowości, październik 2023 – podsumowanie

Wraz z nadejściem października 2023 roku, platforma Player prezentuje wyjątkową gamę premierowych filmów i seriali, których nie można przegapić. Wachlarz propozycji jest szeroki: od animacji dla najmłodszych po pełne napięcia dreszczowce, oferując coś dla każdego miłośnika kina. Dla tych, którzy pragną zgłębić tajniki najnowszych dodatków do biblioteki platformy, warto zagłębić się w powyższą listę październikowych premier. Znajdziesz tu zarówno nowości jak i klasyczne tytuły, które zadowolą różnorodne gusta filmowe. Nie zwlekaj, odkrywaj teraz świat rozrywki z Player!

Archiwum: październik 2023