Kategoria

Ciekawostki

Skyshowtime
Czytaj więcej

SkyShowtime w Polsce

Oficjalnie potwierdzono, że miłośnicy filmów będą mogli bez problemu oglądać SkyShowtime w Polsce. Nowa usługa VOD to kolejny gracz na rynku, który zdominowały Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple Tv, Viaplay czy rodzimy Player. Sprawdź, czy masz na co czekać!
detektyw
Czytaj więcej

Jak znaleźć skutecznego detektywa?

Przeszłością są już czasy, gdy wynajem prywatnego detektywa był owianym tajemnicą tematem tabu. Obecnie detektywi pomagają nie tylko w sprawach obyczajowych, takich jak podejrzenie zdrady czy ustalanie planu dnia małżonka, ale także w sprawach dotyczących biznesu - sprawdzania źródła dochodów dłużnika czy wykrywanie podsłuchów. Czym jednak powinniśmy kierować się przy wyborze detektywa?
Czytaj więcej

Jak budować zaangażowanie w social mediach?

Każdego dnia z mediów społecznościowych korzystają miliony użytkowników. Jest to więc idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę i jej ofertę. Ponieważ potencjał ten docenia coraz więcej przedsiębiorców, w social mediach jest coraz więcej kont firmowych. Naszym zadaniem jest stworzenie takiego kanału, by internauci chcieli zostać z nami na dłużej.
Czytaj więcej

Przegląd najciekawszych gadżetów ze świata Wiedźmina – akcesoria z gier i serialu

Ulubioną częścią uczestnictwa w fandomie fantastyki jest celebrowanie swoich pasji poprzez kolekcjonowanie i eksponowanie gadżetów z ukochanych produkcji. W tej roli sprawdzają się świetnie zarówno licencjonowane ubrania, jak i elementy wystroju wnętrz. Uwielbiasz wszystko z uniwersum Wiedźmina? Sprawdź, jakie akcesoria modą wzbogacić Twój zbiór!
prywatne kino w domu
Czytaj więcej

Sala kinowa jako osobne pomieszczenie w  domu-prywatne kino w domu

Sala kinowa we własnym domu nie jest już jedynie dostępna dla najbogatszych, a możliwości dostosowania jej do naszych potrzeb i budżetu mamy mnóstwo. Możemy zdecydować się na droższy sprzęt czy meble, a pomieszczenie bez wydawania majątku dostosować akustycznie i wizualnie. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, gdy chcemy stworzyć salę kinową jako osobne pomieszczenie w naszym domu i zrobić z niej prywatne kino, gdzie na seansach spędzać będziemy czas z rodziną i przyjaciółmi.
główne_20220401113036_download
Czytaj więcej

4 najlepsze serwisy VOD w Polsce. Netflix to nie jedyny wybór!

Netflix to serwis VOD, o którym słyszał każdy. W Polsce również cieszy się popularnością, ale warto wiedzieć, że to nie jest jedyna oferta, jaką masz do wyboru. Poniżej znajdziesz opisy czterech równie atrakcyjnych propozycji, które gwarantują dostęp do mnóstwa wysokojakościowych i ciekawych produkcji, a ponadto dają możliwość korzystania z innych atrakcyjnych usług, na przykład transmisji sportowych.
Wygodny fotel telewizyjny – czy warto
Czytaj więcej

Wygodny fotel telewizyjny – czy warto?

Każdy kinomaniak wie, że siedzenie w niewygodnej pozycji przed telewizorem potrafi skutecznie odebrać przyjemność oglądania. Twarde siedzisko wymusza co chwilę zmianę pozycji, przez co się rozpraszamy, natomiast zbyt miękkie może powodować nadmierną senność. Do tego często szukamy opcji na rozprostowanie nóg, wykorzystując stoliki, pufy, czy inne domowe akcesoria. Na szczęście istnieje doskonałe remedium na takie niedogodności, a mianowicie: fotel telewizyjny.