“Egzorcysta” wraca do kin! Zobacz zwiastun przerażającego horroru

Lubicie się bać? Jeśli tak, jesienią będziecie mogli wybrać się do kina na film z serii, która niegdyś wyznaczyła nowy standard horroru. Na srebrne ekrany wraca “Egzorcysta”! Właśnie zaprezentowano zwiastun horroru.
egzorcysta wraca do kin

“The Exorcist: Believer”, bo tak nazywa się nowa produkcja, to otwarcie dla nowej serii, która kontynuowana będzie już w przyszłym roku. Za jej powstanie odpowiadają studia Blumhouse i Universal Pictures.

Kontynuacja legendy

Zapowiedziano już, że nowy film będzie kontynuacją klasyka z 1973 roku. Co ciekawe, zagra w nim także Ellen Burstyn, która zagrała rolę Chcic MacNeil. Była ona matką Regan, którą opętał demon. Tym razem film opowie historię Victora Fieldinga, który samodzielnie wychowuje córkę Angelę. Bohater będzie musiał stawić czoła przerażającemu złu, w czym pomóc będzie mu mogła wspomniana już MacNeil.

Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Film w reżyserii Davida Gordona Greena pojawi się w kinach już 13 października. 18 kwietnia 2025 roku doczekamy się kontynuacji pod tytułem “The Exorcist: Deceiver”. Już dziś można jednak obejrzeć zwiastun filmu, który zobaczymy na jesieni. Znajdziesz go poniżej.

Fot. ilustracyjne: Zrzut ekranu via Universal Pictures (Youtube.com) – The Exorcist: Believer | Official Trailer

Źródło: naekranie.pl

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Mega premiera na Netfliksie! Wielu czekało na ten film
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *