Emilia Dąbrowska

Emilia Dąbrowska

62 artykułów
Miłośniczka teatru i filmów historycznych. Pasję do aktorstwa rozbudziła w niej mama, która od najmłodszych lat zabierała ją na spektakle. Obecnie studiuje historię sztuki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Emily w Paryżu sezon 4 kiedy
Czytaj więcej

Emily w Paryżu sezon 4 – kiedy widzowie mogą spodziewać się kolejnego sezonu serialu?

"Emily w Paryżu sezon 4 - kiedy będzie można go obejrzeć?" to kwestia, nad którą zastanawiają się wierni widzowie serialu. Ta Komedia romantyczna dotychczas doczekała się trzech sezonów. Stali widzowie, którzy pragną śledzić dalsze losy dwudziestokilkuletniej menadżerki, wyczekują nowego sezonu.
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.
kiedy 6 sezon the crown
Czytaj więcej

Oglądaj dalsze losy rodziny królewskiej! Kiedy 6 sezon “The Crown”?

Chwilę po premierze 5 sezonu fani serialu o dziejach brytyjskiej monarchii dopytują kiedy 6 sezon "The Crown"? Wiemy już, że kontynuacja na pewno się pojawi. Sprawdź informacje na temat nowych odcinków hitowej produkcji Netflixa i dowiedz się kiedy spodziewać się dalszych losów królwej Elżbiety i księżnej Diany.
wednesday sezon 2
Czytaj więcej

Wednesday sezon 2 – co wiemy na temat kolejnych przygód mrocznej nastolatki?

Serial Netflixa Wednesday szturmem zdobył rzeszę fanów i pobił rekord oglądalności takiego mocarza jak Stranger Things. Rodzina Addamsów wróciła na ekrany w spin-offie pod kierownictwem Tima Burtona. Fani zadają sobie pytanie, czy powstanie kolejny sezon. Co jest pewne, a na jakie informacje należy jeszcze poczekać na temat Wednesday sezon 2? Możliwe spojlery!
obsada wednesday
Czytaj więcej

Obsada serialu “Wednesday”

Pod koniec listopada 2022 roku miała miejsce na platformie Netflix premiera serialu „Wednesday”, którego jednym z producentów wykonawczych był Tim Burton. Serial okazał się bardzo szybko wielkim hitem. W tym artykule wyjaśnimy, o czym jest owa produkcja, a także przyjrzymy się jego obsadzie.
detektyw
Czytaj więcej

Jak znaleźć skutecznego detektywa?

Przeszłością są już czasy, gdy wynajem prywatnego detektywa był owianym tajemnicą tematem tabu. Obecnie detektywi pomagają nie tylko w sprawach obyczajowych, takich jak podejrzenie zdrady czy ustalanie planu dnia małżonka, ale także w sprawach dotyczących biznesu - sprawdzania źródła dochodów dłużnika czy wykrywanie podsłuchów. Czym jednak powinniśmy kierować się przy wyborze detektywa?