Dagmara Bryzek

Dagmara Bryzek należy do grona młodych polskich aktorek. Mimo młodego wieku zagrała już w kilku znanych produkcjach. Artystka jest bardzo utalentowana muzycznie – gra na fortepianie, śpiewa, jest zawodową tancerką tańca towarzyskiego (zdobyła klasę taneczną A).

Podstawowe informacje

Data urodzenia22 czerwca 1998
Miejsce urodzeniaWarszawa
Wzrost1,7 m

Dagmara Bryzek – Facebook

Dagmara Bryzek prowadzi swoje konto na Facebooku, gdzie dzieli się ze swoimi fanami informacjami z życia zawodowego. Można ją znaleźć pod adresem https://pl-pl.facebook.com/bryzek.dagmara. Dagmara Bryzek obserwowana jest przez ponad 2 tys. fanów.

Dagmara Bryzek – Instagram

Fani mogą znaleźć sporo informacji na temat kariery i życia Dagmary Bryzek, śledząc jej konto na Instagramie @dagmarabryzekofficial. Aktorka udziela porad na temat pielęgnacji ciała, wybranych kosmetyków itp. Profil na Instagramie śledzi 13 tys. użytkowników. Jednak jak twierdzi aktorka, prowadzenie social mediów nie jest dla niej, dlatego nie dba o regularne wpisy czy nagrywanie filmów.

Dagmara Bryzek – związki

Przez pewien czas Dagmara Bryzek była partnerką Miśka Koterskiego. Aktorzy poznali się na planie filmowym „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle”. Artyści rozstali się, a Dagmara nie chce zdradzić, czy w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

Dagmara Bryzek – dzieci

Aktorka nie założyła rodziny i nie ma dzieci.

Dagmara Bryzek – najważniejsze informacje

Dagmara Bryzek ukończyła w 2017 roku dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej o profilu humanistyczno-teatralnym. Studiuje na krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. Od 3. roku życia uczęszczała do szkoły baletowej (Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza). Jest zawodową tancerką. Była reprezentantką Polski w tańcu towarzyskim (w tańcach latynoamerykańskich i standardowych). Dagmara Bryzek gra na fortepianie i śpiewa. Publiczność zachwyciła wykonaniem utworu Ireny Jarockiej „Wymyśliłam Cię” podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w 2021 roku. Gdy aktorka miała zaledwie rok, pojawiła się z matką na planie „Pianisty”. Zagrała tam dziewczynkę ciągniętą na sankach i, jak sama żartuje, to był jej debiut aktorski. Mimo miłości do tańca Dagmara Bryzek postawiła na aktorstwo i wybrała szkołę teatralną.

Sprawdź!
Małgorzata Foremniak

Swoją karierę postanowiła związać z aktorstwem, debiutując w 2015 roku w serialu „Na Wspólnej”. W tym samym roku pojawiła się także na dużym ekranie w produkcji „Legendy polskie: Smok”. 

Dagmara Bryzek – kariera

Dagmara Bryzek zasłynęła z roli młodej królowej Jadwigi w serialu „Korona królów”. Serial przyniósł aktorce popularność i sympatię widzów. 

Dagmara Bryzek – seriale

 • „Na Wspólnej” (od 2003) jako Paulina Nowaczyk;
 • „Pierwsza miłość” (od 2004) jako Julita Bednarz;
 • „M jak miłość” (2017) jako matka Ewuni;
 • „Przyjaciółki” (2018) jako Maja Stryjecka;
 • „Korona Królów” (2018-2020) jako Jadwiga Andegaweńska;
 • „Ojciec Mateusz” (2019);
 • „Echo Serca” (2019);
 • „Zakochani po uszy” (2019-2021) jako Monika Serafin;
 • „Zawsze warto” (2020);
 • „Papiery na szczęście” (2021-2022) jako Karolina;
 • „Barwy szczęścia” (2022) jako Gosia.

Dagmara Bryzek – filmy fabularne

 • „Legendy polskie: Smok” (2015) jako dziewczyna porwana przez smoka;
 • „Pitbull. Ostatni pies” (2018) jako nastolatka;
 • „Gdzie Diabeł Nie Może, To Baby Pośle” (2022) jako Ela.

Dagmara Bryzek – zdjęcia

Archiwum: czerwiec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
Jenna Ortega
Czytaj więcej

Jenna Ortega Wednesday w nowym serialu Netflixa

Jenna Ortega to zdecydowanie jedna z najnowszych gwiazd Netflixa. Ta młoda aktorka znacznie zyskuje na popularności dzięki wcieleniu się w postać słynnej Wednesday Addams, którą doskonale znamy z poprzednich opowieści o Rodzinie Addamsów. Ale zanim zagrała w serialu komediowym wyprodukowanym przez Tima Burtona, Jenna wcieliła się w szereg postaci z listy bardzo imponujących programów telewizyjnych i filmów.
Maja Bohosiewicz
Czytaj więcej

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką serialową i filmową, swoich sił próbuje również w teatrze. Oprócz tego działa aktywnie w mediach społecznościowych. Siostrą Mai jest znana aktorka Sonia Bohosiewicz.
alicja bachleda-curuś
Czytaj więcej

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś jest polską aktorką i piosenkarką. Zaczęła występować w wieku 6 lat, a w 1995 roku została uznana za najbardziej uzdolnioną solistkę dziecięcą roku. Szerokiej publiczności dała się poznać jako młodziutka Zosia z „Pana Tadeusza”.
paulina gałązka
Czytaj więcej

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka to polska aktorka filmowa i teatralna, która zasłynęła główną rolą w kontrowersyjnym filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Znają ją widzowie serialu „Pierwsza miłość” i „Na dobre i na złe”. Aktorka dba o prywatność i rzadko bywa imprezach branżowych.
Magdalena Ogórek
Czytaj więcej

Magdalena Ogórek

Obecnie Magdalena Ogórek kojarzona jest jako dziennikarka Telewizji Polskiej. Jednak jeszcze kilka lat temu jej kariera wyglądała zupełnie inaczej. W młodości Ogórek grywała w filmach i serialach, a później zaangażowała się w działalność polityczną.
małgorzata kożuchowska
Czytaj więcej

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska stała się popularna dzięki roli Hanki Mostowiak w „M jak miłość”. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i teatralnych, za które jest regularnie nagradzana. Oprócz tego angażuje się w działalność charytatywną.
Agnieszka Kaczorowska
Czytaj więcej

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela to aktorka, którą cała Polska kojarzy z roli Bożenki w „Klanie”. Jednak jej największą pasją jest taniec – przez wiele lat była zawodową tancerką. Agnieszka jest także bardzo aktywną w mediach społecznościowych influencerką.
katarzyna figura
Czytaj więcej

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura znana jest z ról w kultowych polskich komediach (np. „Kingsajz” i „Kiler”), ale zachwyca też na scenie teatralnej. Chociaż urodziła się i wychowała w Warszawie, obecnie związana jest z Trójmiastem.