Hollywood Smile – jak osiągnąć piękne i białe zęby, jak gwiazdy filmów Amerykańskich?

Czy uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy to przywilej zarezerwowany dla nielicznych? Nie! Współczesna stomatologia daje ci wiele możliwości spełniania marzeń o pięknych i białych zębach. Z czego możesz skorzystać?
hollywood smile

Czym są licówki? Co decyduje o ich popularności?

Masz dobry zgryz, jednak kształt twoich zębów pozostawia wiele do życzenia? Borykasz się z uszczerbkami lub też twoje zęby są zbyt krótkie? Jest na to sposób. Licówki na zęby w Krakowie oraz innych dużych miastach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Te cienkie nakładki na zęby pozwalają zamaskować drobne przebarwienia oraz takie efekty, jak ukruszony ząb czy przerwy między jedynkami. Są też najprostszym sposobem na poprawienie kształtu zębów.

Licówki i ich rodzaje

Istnieje kilka rodzajów licówek, z których chętnie korzystają miłośnicy hollywoodzkiego uśmiechu. W gabinetach znajdziesz m.in.:

  • licówki kompozytowe;
  • licówki akrylowe;
  • licówki ceramiczne. 

Naturalny wygląd jest dla ciebie priorytetem? Postaw na licówki porcelanowe. Są one cienkie, dzięki czemu zapewnią ci naturalny wygląd oraz komfort. Są one bardzo trwałe, jeśli zatem w odpowiedni sposób zadbasz o zdrowie jamy ustnej, zapewnisz sobie piękny uśmiech na wiele lat. 

Jak wygląda proces zakładania licówek? 

Jak wygląda droga do zębów idealnych w chwili, gdy postawisz na licówki? Teoretycznie wystarczy wybrać licówki, dopasować ich kolor i kształt, a następnie nakleić na lico zębów. W rzeczywistości żeby muszą być odpowiednio przygotowane do nałożenia licówek, a przede wszystkim zdrowe. Dlatego też w wielu przypadkach proces zakładania takich protetycznych nakładek zaczyna się od leczenia próchnicy lub usuwania kamienia nazębnego. 

Gdy zęby są już zdrowe, specjalista od stomatologii estetycznej może przystąpić do dalszych działań. Najważniejszą kwestią jest wykonanie wycisku zębów i mierzenie nakładek. Na tym etapie zapadają decyzje dotyczące ich kształtu oraz koloru. Dzięki temu można osiągnąć zamierzone efekty, np.  ukryć pamiątki po ułamaniu zęba lub nieco je wydłużyć.

Sprawdź!
Jak znaleźć skutecznego detektywa?

 Przed założeniem nakładek, twoje zęby zostaną delikatnie oszlifowane (choć w wielu gabinetach możesz skorzystać z licówek bez szlifownia).  Przez kilka dni będziesz korzystać z licówek tymczasowych,  następnie dentysta nałoży przygotowane przez protetyka nakładki. Zrobi to za pomocą specjalnego cementu, dzięki czemu porcelanowa nakładka będzie się mocno trzymała na zębach. 

Jak poprawić koloryt zębów?

Dobry ortodonta w Krakowie na brak pracy nie może narzekać, a jego praca pozwala wielu osobom spełnić marzenia o równych zębach. A co możesz zrobić, gdy jedyną przeszkodą na drodze do hollywoodzkiego uśmiechu jest kolor zębów?

Wybielanie zębów – najpopularniejsze metody 

Jeśli nie musisz poprawiać kształtu zębów, a twoim jedynym zmartwieniem jest ich barwa, postaw na jedną z kilku popularnych metod wybielania zębów. Najchętniej wybieraną jest metoda nakładkowa, w przypadku której otrzymasz nakładkę dopasowaną do swoich zębów oraz żel, dzięki któremu w ciągu 2 tygodni znacznie rozjaśnisz zęby. Wolisz natychmiastowe efekty? Postaw na Beyond lub Prevdent. Te metody dają szybkie efekty, dzięki czemu z gabinetu dentystycznego wyjdziesz z lśniącym uśmiechem. W tym celu zapoznaj się z ofertą Galerii Uśmiechu w Krakowie – strona kliniki.

Jak utrzymać efekt wybielania? 

Chcesz możliwie jak najdłużej cieszyć się uśmiechem hollywoodzkiej gwiazdy? Postępuj tak, by nie narażać uzębienia na kontakt z produktami sprzyjającymi powstawaniu przebarwień.  Czego musisz unikać? Przede wszystkim kawy, mocnej herbaty i papierosów.

Pamiętaj jednak, że negatywny wpływ na kolor zębów mają również: 

  • czerwone wino; 
  • napoje gazowane;
  • kwaśne produkty; 
  • buraki;
  • jagody;
  • kolorowe słodycze. 

Jeśli zdołasz ich unikać, efektami zabiegów wybielających będziesz się cieszyć długo, a inwestycja w żele nakładki nie pójdzie na marne. 

Piękny uśmiech nie musi być marzeniem. Powszechny dostęp do takich usług stomatologicznych, jak wybielanie zębów czy zakładanie licówek, daje ci możliwość znacznej poprawy wyglądu zębów.

Sprawdź!
Sala kinowa jako osobne pomieszczenie w  domu-prywatne kino w domu
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
Czytaj więcej

Historia filmowa Las Vegas

Las Vegas, znane również jako Miasto Grzechu, jest jednym z najpopularniejszych celów turystycznych w Stanach Zjednoczonych. Miasto marzeń,…
Jak powstaje film
Czytaj więcej

Jak powstaje film, jakie są koszty nakręcenia filmu?

Film kojarzy się przede wszystkim z produkcją kinową. Jednak po tę formę sięgają także blogerzy czy marketingowcy. Niezależnie od celu, w jakim jest kręcony, założenia opierają się na tych samych zasadach i wymagają zasobów finansowych.
Na co zwracać uwagę podczas wyboru nart
Czytaj więcej

Na co zwracać uwagę podczas wyboru nart?

Dobre narty to nie tylko podstawa komfortu podczas przebywania na stokach, ale również bezpieczeństwa, o które należy dbać priorytetowo. Na jakie elementy podczas ich zakupu należy uważać najbardziej? Sprawdzamy.
Skyshowtime
Czytaj więcej

SkyShowtime w Polsce

Oficjalnie potwierdzono, że miłośnicy filmów będą mogli bez problemu oglądać SkyShowtime w Polsce. Nowa usługa VOD to kolejny gracz na rynku, który zdominowały Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple Tv, Viaplay czy rodzimy Player. Sprawdź, czy masz na co czekać!
detektyw
Czytaj więcej

Jak znaleźć skutecznego detektywa?

Przeszłością są już czasy, gdy wynajem prywatnego detektywa był owianym tajemnicą tematem tabu. Obecnie detektywi pomagają nie tylko w sprawach obyczajowych, takich jak podejrzenie zdrady czy ustalanie planu dnia małżonka, ale także w sprawach dotyczących biznesu - sprawdzania źródła dochodów dłużnika czy wykrywanie podsłuchów. Czym jednak powinniśmy kierować się przy wyborze detektywa?