Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 78

W odcinku 78. serialu Dziedzictwo dowiemy się, czy ludzie Nedima odnaleźli Yusufa i Seher. Rozwinie się też sprawa odkrycia prawdziwej tożsamości Kiraz. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie tureckiej telenoweli? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 78
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Nie widziałeś poprzednich odcinków serialu Dziedzictwo? Musisz szybko nadrobić swoje zaległości, aby móc na bieżąco śledzić losy bohaterów! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 78 – streszczenie

Seher i Kiraz nawiązują między sobą więź, co nie jest do końca zrozumiałe dla Sultan. Kobieta z nieukrywanym niezadowoleniem reaguje na wizytę Seher i Yusufa. Tymczasem ludzie pracujący dla Nedima, dzięki obserwacji Selima, odkrywają, że Seher zdecydowała się na pobyt w domu Alego. Ali dowiaduje się od zaprzyjaźnionego policjanta, że w Stambule ktoś zainteresował się przypadkiem Kiraz. Nie wie jednak, że stoi za tym Begüm, czyli jego była narzeczona.

Rozwój sytuacji nie umyka uwadze Yamana. Mężczyzna bez wahania nakazuje otoczyć rezydencję komisarza i żąda od Seher przekazania mu Yusufa. Na szczęście Ali radzi sobie z tą trudną sytuacją.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 78. Dziedzictwa?

Premierę najnowszego odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na wtorek 25 lipca. Obejrzysz go o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Jeśli nie zdążysz na odcinek premierowy, możesz zobaczyć powtórkę następnego dnia rano (26 lipca, godzina 05:15). Jeśli żadna z wymienionych pór nie jest dla ciebie odpowiednia, skorzystaj z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam odcinek 78. Dziedzictwa i poprzednie epizody, które pomogą ci w zrozumieniu fabuły serialu.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 50 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.