Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 87
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Czas to zmienić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 87 – streszczenie

Seher jest nieświadoma, że tort kasztanowy, który tworzy razem z Yusufem dla Yamana, jest powiązany z jego traumatycznymi doświadczeniami. Yaman, chcąc oszczędzić Yusufowi przykrości, decyduje się spróbować tortu. Seher jest pod wrażeniem siły ducha mężczyzny. 

Ali w końcu trafia na ślad Erdala i uprowadzonej przez niego Kiraz. Mężczyzna daje swojej siostrze ostatnią możliwość na przemyślenie decyzji i zgodę na małżeństwo z Doganem. Ale Kiraz pod żadnym pozorem nie chce się zgodzić na jego warunki. Woli wybrać śmierć, niż zgodzić się na niechciany związek. W ostatniej chwili pojawia się Ali. Gdy Erdal wyciąga broń i strzela, Kiraz rzuca się, aby go osłonić. 

Zuhal decyduje się przejrzeć telefon Nedima i odkrywa jego wiadomości wymieniane z Turgutem. Chcąc wywołać konflikt między Seher a Yamanem, wysyła jej zrzut ekranu. Seher jest zszokowana, nie wierzy, że Yaman posunął się tak daleko, by oddzielić ją od Yusufa. Yaman nie potrafi znaleźć odpowiednich słów, by się usprawiedliwić.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 87. Dziedzictwa?

Premiera 87. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w piątek 11 sierpnia o godzinie 16:05. Swój ulubiony serial obejrzysz oczywiście w programie pierwszym Telewizji Polskiej. Powtórka zostanie wyemitowana w TVP 1 w poniedziałek 14 sierpnia o godzinie 05:15.

Jeśli ani popołudniowa, ani poranna pora emisji Dziedzictwa ci nie odpowiada, skorzystaj z TVP VOD. W serwisie znajdziesz te odcinki serialu, które miały już swoją premierę. Możesz dzięki temu nadrobić więcej zaległości.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 53 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 79
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!