Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Czas to zmienić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 87 – streszczenie

Seher jest nieświadoma, że tort kasztanowy, który tworzy razem z Yusufem dla Yamana, jest powiązany z jego traumatycznymi doświadczeniami. Yaman, chcąc oszczędzić Yusufowi przykrości, decyduje się spróbować tortu. Seher jest pod wrażeniem siły ducha mężczyzny. 

Ali w końcu trafia na ślad Erdala i uprowadzonej przez niego Kiraz. Mężczyzna daje swojej siostrze ostatnią możliwość na przemyślenie decyzji i zgodę na małżeństwo z Doganem. Ale Kiraz pod żadnym pozorem nie chce się zgodzić na jego warunki. Woli wybrać śmierć, niż zgodzić się na niechciany związek. W ostatniej chwili pojawia się Ali. Gdy Erdal wyciąga broń i strzela, Kiraz rzuca się, aby go osłonić. 

Zuhal decyduje się przejrzeć telefon Nedima i odkrywa jego wiadomości wymieniane z Turgutem. Chcąc wywołać konflikt między Seher a Yamanem, wysyła jej zrzut ekranu. Seher jest zszokowana, nie wierzy, że Yaman posunął się tak daleko, by oddzielić ją od Yusufa. Yaman nie potrafi znaleźć odpowiednich słów, by się usprawiedliwić.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 87. Dziedzictwa?

Premiera 87. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w piątek 11 sierpnia o godzinie 16:05. Swój ulubiony serial obejrzysz oczywiście w programie pierwszym Telewizji Polskiej. Powtórka zostanie wyemitowana w TVP 1 w poniedziałek 14 sierpnia o godzinie 05:15.

Jeśli ani popołudniowa, ani poranna pora emisji Dziedzictwa ci nie odpowiada, skorzystaj z TVP VOD. W serwisie znajdziesz te odcinki serialu, które miały już swoją premierę. Możesz dzięki temu nadrobić więcej zaległości.

Archiwum: lipiec 2023