Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Przegapiłeś odcinek tego wciągającego serialu? Koniecznie musisz nadrobić zaległości! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 80 – streszczenie

Seher martwi się, obserwując Yusufa, który tęskni za Yamanem i innymi mieszkańcami rezydencji. İkbal i Zuhal są natomiast pewne, że teraz wszystko potoczy się zgodnie z ich planem. Ali wzruszony przegląda zdjęcia z dnia spędzonego z Kiraz i Yusufem, leczu uparcie nie chce przyznać się do swoich uczuć. 

Młody inspektor otrzymuje informacje od Selima o konfrontacji Yamana z Seher i postanawia porozmawiać z nim na ten temat. W rezydencji spotyka Ziyę, która, o dziwo, przyjmuje go bardzo serdecznie. 

Po konflikcie z Alim Yaman dzwoni do Seher z zarzutami. Zbita z tropu Seher postanawia wyjaśnić całą sytuację z Yamanem, lecz ich rozmowa nie jest zbyt udana. W końcu Begüm udaje się namówić Kiraz na opuszczenie domu. Jednak na miejscu ich umówionego spotkania, zamiast Begüm, pojawia się policja.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 80. Dziedzictwa?

Odcinek 80. serialu Dziedzictwo obejrzysz w czwartek 27 lipca na antenie TVP1 o godzinie 16:05. Jeśli jednak nie zdążysz na godzinę premiery, możesz następnego dnia obejrzeć powtórkę (piątek, godz. 05:15). Jeśli jednak wolisz dłużej pospać, możesz też skorzystać z serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam również poprzednie odcinki Dziedzictwa i nadrobisz swoje serialowe zaległości.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 75
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 79
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!