Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 85
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Nie znasz serialu Dziedzictwo? Najwyższy czas to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 85 – streszczenie

Kiraz jest przerażona, iż jej brat ponownie ją odnajdzie. Ali stara się ją uspokoić. W tym celu stawia na nogi wszystkie siły, aby ją chronić, sam troskliwie wspierając zrozpaczoną Kiraz. Begüm, targana zazdrością, kontaktuje się telefonicznie z bratem Kiraz i zdradza mu lokalizację domu Aliego. 

Policja jest przekonana, że Turgutowi udało się uciec za granicę. Jakie było ich zdziwienie, gdy nagle Yaman przyprowadza mężczyznę na posterunek. W efekcie jego zeznań Seher może zostać uniewinniona. Kobieta jest pełna wdzięczności dla Yamana za uratowanie. 

Mężczyznę jednak gnębi poczucie winy, że to właśnie on sprowadził na nią niebezpieczeństwo. Chce zwierzyć się Seher z prawdy, jednak boi się, że wówczas dziewczyna go znienawidzi.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 85. Dziedzictwa?

Premiera 85. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w środę 9 sierpnia (godzina 16:05). Obejrzysz go na antenie TVP 1. Jeśli jednak nie zdążysz go obejrzeć, kolejnego dnia (10 sierpnia, godzina 05:15) zobaczysz powtórkę. Inną możliwością jest skorzystanie z zasobów serwisu TVP VOD, gdzie znajdują się wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki Dziedzictwa.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 76
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 79
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!