A jeśli nie jesteś na bieżąco z przygodami bohaterów Dziedzictwa, koniecznie musisz to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 79 – streszczenie

Yusuf i Seher przebywają pod dachem Alego, ale chłopiec nieustannie odczuwa tęsknotę za swoim stryjem. W tym samym czasie Selim podejmuje próbę wsparcia Seher w jej dążeniu do jak najszybszego rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, prezentując jej oferty domów do wynajęcia. Informacje na ten temat docierają do İkbal, która niezwłocznie dzieli się nimi z Yamanem. Mężczyzna pojawia się w jednym z oferowanych domów, gdzie grozi Seher. 

Kiedy Seher jest nieobecna, Kiraz zabiera Yusufa na wycieczkę do parku, a towarzyszy im  Ali. Spacer poprawia sytuację między nimi i rozluźnia atmosferę. 

Begüm bez powodzenia stara się wprowadzić w życie swój spisek przeciwko Kiraz. Zły na Seher Yaman planuje odwet. Zuhal, korzystając z tej sytuacji, stara się zbliżyć do Yamana i nie ukrywa radości, kiedy ten nazywa Seher swoją przeciwniczką i przysięga jej surowe ukaranie.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 79. Dziedzictwa?

79. odcinek Dziedzictwa obejrzysz na antenie TVP1. Emisja premierowego odcinka została zaplanowana na środę, 26 lipca, na godzinę 16:05. Jeśli ta godzina ci nie pasuje, w planie jest na szczęście powtórka! Jeśli przegapisz 79. odcinek Dziedzictwa, możesz go obejrzeć kolejnego dnia (27 lipca, czwartek) o godzinie 05:20. Natomiast jeżeli nie jesteś rannym ptaszkiem, możesz skorzystać z serwisu TVP VOD. Znajdziesz tam pozostałe odcinki, które pozwolą ci być na bieżąco z fabułą serialu.

Archiwum: lipiec 2023