Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!
dziedzictwo odcinek 79
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

A jeśli nie jesteś na bieżąco z przygodami bohaterów Dziedzictwa, koniecznie musisz to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 79 – streszczenie

Yusuf i Seher przebywają pod dachem Alego, ale chłopiec nieustannie odczuwa tęsknotę za swoim stryjem. W tym samym czasie Selim podejmuje próbę wsparcia Seher w jej dążeniu do jak najszybszego rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, prezentując jej oferty domów do wynajęcia. Informacje na ten temat docierają do İkbal, która niezwłocznie dzieli się nimi z Yamanem. Mężczyzna pojawia się w jednym z oferowanych domów, gdzie grozi Seher. 

Kiedy Seher jest nieobecna, Kiraz zabiera Yusufa na wycieczkę do parku, a towarzyszy im  Ali. Spacer poprawia sytuację między nimi i rozluźnia atmosferę. 

Begüm bez powodzenia stara się wprowadzić w życie swój spisek przeciwko Kiraz. Zły na Seher Yaman planuje odwet. Zuhal, korzystając z tej sytuacji, stara się zbliżyć do Yamana i nie ukrywa radości, kiedy ten nazywa Seher swoją przeciwniczką i przysięga jej surowe ukaranie.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 79. Dziedzictwa?

79. odcinek Dziedzictwa obejrzysz na antenie TVP1. Emisja premierowego odcinka została zaplanowana na środę, 26 lipca, na godzinę 16:05. Jeśli ta godzina ci nie pasuje, w planie jest na szczęście powtórka! Jeśli przegapisz 79. odcinek Dziedzictwa, możesz go obejrzeć kolejnego dnia (27 lipca, czwartek) o godzinie 05:20. Natomiast jeżeli nie jesteś rannym ptaszkiem, możesz skorzystać z serwisu TVP VOD. Znajdziesz tam pozostałe odcinki, które pozwolą ci być na bieżąco z fabułą serialu.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 63
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.