Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 86
Źródło: youtube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze fabuły i bohaterów serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 86 – streszczenie

Sultan złości się na Aliego, ponieważ uważa, że ten podejmuje nadmierne ryzyko dla Kiraz. Niemniej jednak mężczyzna jest zdeterminowany, aby zapewnić bezpieczeństwo dziewczynie. Robi wszystko, by w końcu pojmać jej brata, Erdala. W tym czasie Begüm zjadają wyrzuty sumienia. Kobieta źle się czuje z tym, że zdradziła Erdalowi lokalizację, w której przebywa Kiraz. 

Yaman daje Seher klucze do swojej rezydencji, z czym nie zgadzają się İkbal i Zuhal. Seher jest z tego powodu pełna wdzięczności Yamana, podczas gdy oburzona Zuhal planuje odkryć dowody na to, że Yaman stał za aresztowaniem Seher i sprowokować konflikt między nimi. Yaman wciąż nie jest w stanie ujawnić Seher prawdy. 

Mimo że policja nieustannie go ściga, Erdalowi udaje się wkraść do domu Ali i uprowadzić Kiraz. 

Pod wpływem propozycji Ziyi, Seher i Yusuf planują niespodziankę na urodziny Yamana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 86. Dziedzictwa?

Premierę 86. odcinka Dziedzictwa zaplanowano na czwartek 10 sierpnia. Obejrzysz go w TVP 1 o godzinie 16:05. W planie jest również powtórka, która będzie miała miejsce w piątek 11 sierpnia o godzinie 05:15.

Żadna z pór emisji ci nie odpowiada? Rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. W jego zasobach znajdziesz wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki Dziedzictwa!

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 52 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 79
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79

Co wydarzy się w 79. odcinku serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie, a będziesz wiedzieć, na co się przygotować. Czy Yaman da spokój Seher? Jak Yusuf poradzi sobie w nowym miejscu zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!