Daniel Łukaszewski

Daniel Łukaszewski

82 artykułów
Student ostatniego roku filmoznawstwa praktycznego w Warszawie. Entuzjasta filmów akcji i science-fiction. Dodatkowo pomaga w przygotowaniach do spektakli, a w wolnym czasie czyta książki i udziela się na forach dla miłośników kina.
Paweł Deląg
Czytaj więcej

Paweł Deląg

Paweł Deląg w latach dziewięćdziesiątych i na początku kolejnej dekady był jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Jak kształtowała się jego kariera przez lata i jak wygląda dziś? Poznaj odpowiedzi na te pytania!
Tomasz Kot
Czytaj więcej

Tomasz Kot

Tomasz Kot to bez wątpienia jeden z najbardziej uznanych i utalentowanych polskich aktorów. Rolami w takich filmach, jak „Bogowie” czy „Skazany na bluesa” zaskarbił sobie szacunek tak krytyków jak i widowni. Dowiedz się więcej o tym twórcy!
Mateusz Banasiuk
Czytaj więcej

Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk to polski aktor znany głównie z ról w serialach telewizyjnych. Przekonaj się, jak wygląda jego kariera i poznaj najważniejsze informacje o tym twórcy.
Czytaj więcej

Jak budować zaangażowanie w social mediach?

Każdego dnia z mediów społecznościowych korzystają miliony użytkowników. Jest to więc idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę i jej ofertę. Ponieważ potencjał ten docenia coraz więcej przedsiębiorców, w social mediach jest coraz więcej kont firmowych. Naszym zadaniem jest stworzenie takiego kanału, by internauci chcieli zostać z nami na dłużej.
radosław pazura
Czytaj więcej

Radosław Pazura

Radosław Pazura to aktor, który na przestrzeni lat wystąpił w wielu polskich filmach i serialach. Z których ról jest pamiętany najbardziej? Jak wyglądała jego droga twórcza? Zobacz!
jacek rozenek
Czytaj więcej

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek to aktor, którego wielu kojarzy z ról dubbingowych. Jakim bohaterom podkładał głos? Jak przedstawiała się jego kariera na innych polach oprócz dubbingu? Poznaj odpowiedzi na te pytania.
tomasz oświeciński
Czytaj więcej

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński to postać znana w ostatnich latach z ról filmowych, przede wszystkim w tych spod ręki Patryka Vegi. Poza kinem podejmuje też inne aktywności, w tym sportowe. Dowiedz się więcej o tej postaci.
Borys Szyc
Czytaj więcej

Borys Szyc

Borys Szyc to aktor znany z wielu popularnych i nagradzanych polskich filmów. Które z jego ról można uznać za najważniejsze? Jak kształtowała się jego kariera? Oto odpowiedzi na te pytania.
Artur Barciś
Czytaj więcej

Artur Barciś

Artur Barciś jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Reżyseruje, pisze scenariusze i użycza swojego głosu w wielu produkcjach dubbingowych. Zyskał ogromną popularność dzięki roli Norka w komediowym serialu „Miodowe Lata”. To jednak tylko kropla w morzu osiągnięć tego niezwykle zdolnego i wszechstronnego artysty.
Włodzimierz Press
Czytaj więcej

Włodzimierz Press

Włodzimierz Press starszej publiczności znany jest przede wszystkim z roli Grigorija z kultowego serialu „Czterej Pancerni i Pies”. Dorobek tego aktora jest jednak zdecydowanie bardziej bogaty. Przez lata występował zarówno w telewizji, jak i na deskach teatralnych. Wielokrotnie użyczał również swojego głosu w dubbingu. Pracował również jako scenarzysta. Sprawdź, jakie są najważniejsze role tego artysty i w jakich filmach można go zobaczyć.
Tomasz Karolak
Czytaj więcej

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak jest aktorem, wokalistą, reżyserem i założycielem Teatru IMKA, którego życie prywatne budzi liczne kontrowersje. Jest jedną z największych gwiazd komedii romantycznych w Polsce. Gdzie grał? I dlaczego jest nazywany „wiecznym chłopcem”? Sprawdź.
Artur Żmijewski
Czytaj więcej

Artur Żmijewski

Artur Żmijewski zapisał się na zawsze w pamięci polskich widzów rolą Ojca Mateusza – detektywa w sutannie oraz doktora Jakuba Burskiego ze szpitala w Leśnej Górze. Kariera aktora jest jednak o wiele bardziej różnorodna, a stworzone przez niego kreacje znacznie bogatsze. W jakich filmach grał Artur Żmijewski? Co wiadomo o jego prywatnym życiu? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.
Bartosz Gelner
Czytaj więcej

Bartosz Gelner

Bartosz Gelner jest aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym. Dużą popularność przyniosła mu rola w słynnym dramacie Jana Komasy „Sala Samobójców”. Artysta ma jednak na swoim koncie wiele innych bardzo ciekawych ról. Można oglądać go zarówno na ekranie, jak i na deskach teatru. Chociaż prasa plotkarska często rozpisuje się o jego życiu uczuciowym, to jednak aktor bardzo rzadko udziela wywiadów i unika skandali. Z każdą kolejną rolą udowadnia, że jest jednym z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia.
Sebastian Fabijański
Czytaj więcej

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na małym ekranie zadebiutował w 2009 roku epizodem w serialu „Tancerze”. Największą popularność przyniosła mu rola Cukra w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, który wszedł na ekrany w 2016 roku. Od tamtej pory coraz częściej można zobaczyć go na ekranach kina i telewizji.
Michał Żebrowski
Czytaj więcej

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski na przełomie wieków był jedną z największych gwiazd kina w Polsce. Dziś grywa rzadko. Jest dyrektorem warszawskiego teatru, a wolny czas spędza z rodziną na Podhalu. Jak przebiegała jego kariera? Co wiadomo o jego życiu prywatnym? Sprawdź.
Janusz Chabior
Czytaj więcej

Janusz Chabior

Janusz Chabior znany jest z ról typów spod ciemnej gwiazdy. Debiutował w wieku 30 lat, jednak nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu pozycji jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Sprawdź najważniejsze informacje na temat Janusza Chabiora.
Olaf Lubaszenko
Czytaj więcej

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko i popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Jest również reżyserem i aktorem dubbingowym. Widzowie mogli oglądać go w wielu programach telewizyjnych, które współprowadził. W zawodzie funkcjonuje aktywnie od czternastego roku życia. Poznaj bliżej jego role, nagrody i osiągnięcia.
Jerzy Stuhr
Czytaj więcej

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr to znany i lubiany aktor filmowy, którego na przestrzeni dekad mogliśmy podziwiać w wielu różnych rolach. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Sprawdź, jakie są jego najważniejsze kreacje i co wiemy o życiu prywatnym aktora.
Paweł Domagała
Czytaj więcej

Paweł Domagała

Paweł Domagała jest polskim muzykiem i aktorem najbardziej znanym z produkcji takich jak „Wkręceni 2” czy „Miasto z morza”. Wszechstronnie uzdolniony aktor ceniony jest przede wszystkim za swój talent komediowy. Występuje w filmach, serialach i teatrze. Dodatkowo gra koncerty, pisze piosenki i monologi kabaretowe. O życiu prywatnym Pawła Domagały wiadomo niewiele. Od lat stroni od skandali oraz medialnego szumu, dlatego widzom i słuchaczom znany jest przede wszystkim ze swojej pracy.
Maciej Musiał
Czytaj więcej

Maciej Musiał

Maciej Musiał znany jest przede wszystkim z serialu „Rodzinka.pl”. Od lat pojawia się też w programach rozrywkowych TVP. Gdzie jeszcze mogliśmy go oglądać? Czy Maciej Musiał ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.