Kto z nas nie kocha seriali? To właśnie one dają nam chwilową ucieczkę od rzeczywistości i ucieczkę w świat wyobraźni. Nie da się ukryć, że miłośnicy seriali ciągle poszukują takiego, który skutecznie podbije ich serca i wciągnie bez pamięci na znacznie dłużej. Znacie Dom Kwiatów? Jeśli nie, to czas się w niego zagłębić!

Dom Kwiatów nie tylko dla miłośników florystyki

Kochacie kwiaty? To z pewnością w kręgu waszych zainteresowań będą wszystkie seriale, które właśnie na wspomnianej już florystyce się opierają. Niemniej jednak Dom Kwiatów to serial, który tylko z pozoru i z tytułu rzeczywiście nawiązuje do kwiatów i pięknej roślinności. Wiele osób z pewnością się na ten tytuł natknęło, niemniej jednak jeśli za kwiatami nie przepadamy, to z pewnością serial ten nie tak do końca nas zainteresował. Wynika to z faktu, że z pewnością mamy tendencję do tego, by oceniać przysłowiową książkę po okładce. W praktyce oznacza to nic innego jak to, że wielokrotnie zakładamy iż to tytuł determinuje całość fabuły. Niemniej jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że Dom Kwiatów to serial, który zyskał sobie ogromną popularność na całym świecie! Dlaczego? Właśnie za sprytną grę słów, której świadkami jesteśmy już w momencie, kiedy stykamy się z tytułem. Jak można dowiedzieć się z serwisu poświęconemu szeroko pojętemu ogrodnictwie- gardeneo.pl, wielu miłośników kwiatów z kolei przeżyło prawdziwe rozczarowanie tym, że w serialu Dom Kwiatów, tak naprawdę nie pojawiły się żadne kwiaty. Wynika to z faktu, że twórcy serialu z pewnością świetnie zdają sobie sprawę z tego, jakie chwyty marketingowe zastosować, by przyciągnąć do nich jak największe grono potencjalnych odbiorców. Można śmiało spekulować, że sam tytuł przyciągnął tak wielu widzów, że sami producenci nie spodziewali się aż tak szalonego sukcesu. Niemniej jednak śmiało można w tym momencie powiedzieć, że Dom Kwiatów to serial o niezwykle złożonej fabule, a pomijając jego jeden odcinek, z pewnością nie połapiemy się w kolejnych wydarzeniach oraz licznych zwrotach akcji. Z jednej strony możemy odnieść wrażenie, że serial ten bez pamięci wciąga nas w opowiadaną historie, z drugiej zaś możemy odnieść wrażenie, że po prostu nie mamy pojęcia co się w nim dzieje. Taka zwodniczość i zawiłość jest za to świetnym sposobem na to, by utrzymać zainteresowanie i skupioną uwagę widzów przez jak najdłuższy możliwy czas. Wiele osób, którzy zdążyli już się z tym serialem zapoznać jasno wskazuje na to, że choć raz podczas jego oglądania mieli wrażenie iż całkowicie zgubili wątek. Zatem śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że twórcy tego serialu stanęli na przysłowiowej wysokości zadania. Warto więc poświęcić chwilę, by zaspokoić swoje kinematograficzne potrzeby, a serial Dom Kwiatów z pewnością was nie rozczaruje!

Dom Kwiatów- Casa Flores i jej wątek

Dom Kwiatów to serial hiszpańskojęzyczny pod dźwięczną i subtelnie brzmiącą nazwą Casa Flores. Fabuła skupia się wokół rodzeństwa Moreno. Niemniej jednak w serialu znajdziemy również wiele innych wątków jak chociażby moment operacji Delia, która właśnie w tym momencie zdecydowała się na to, by ujawnić Paulinie największy sekret. Okazuje się, że dotyczy on domu jej rodziców w którym…jest magiczna kryjówka, a wraz z nią ogromny rodzinny skarb! Niemniej jednak najważniejsze jest to, że w kryjówce znajdują się również dowody przeciwko Augustinowi Corcuerze. To właśnie on w niedawnym czasie został uniewinniony w sprawie o morderstwo Pato. Czy jednak rzeczywiście go zabił? O tym już musicie przekonać się sami! Warto jednak wiedzieć, że Paulina takiej informacji nie pozostawiła bez żadnej reakcji. Zdecydowała się na to, by przekonać swoje rodzeństwo do dokonania włamania do dawnego domu, a następnie do odzyskania skarbu. W tym momencie, gdy są oni w trakcie procederu, Dom Kwiatów niespodziewanie przenosi nas do lat 80, kiedy to Ernetso wraz z Virginią chcą by Augustin przyznał się do winy. Film pokazuje, jak zagmatwane i niejasne potrafią być rodzinne historie. Co zdarzy się dalej?

Archiwum: maj 2022