Avatar

Mariusz Michalski

8 filmów na przywitanie wiosny
Czytaj więcej

8 filmów na przywitanie wiosny

Po długiej zimie, na wiosnę zawsze czekamy z utęsknieniem. W dobry nastrój wprowadzi nas nie tylko słoneczna pogoda i coraz cieplejsze dni, ale również dobre kino z gwiazdorską obsadą. Jakimi tytułami przywitać wiosnę i gdzie je obejrzeć? Poznajcie nasze propozycje.
filmy podobne do john wick
Czytaj więcej

Filmy podobne do „Johna Wicka” – najlepsze rekomendacje

Brawurowe kino akcji, w której strzelanina, gangsterzy, sztuki walki, walka na pięści i ogólnie rzecz ujmując – świat przestępczy – grają pierwsze skrzypce, to ulubiona tematyka wielu kinomanów. Trzymający w napięciu film „John Wick” (2014) z Keanu Reeves'em to rasowe kino akcji w reżyserii Davida Leitch'a i Chad'a Stahelskiego. Jakie filmy podobne do „Johna Wicka” warto obejrzeć w dalszej kolejności?
filmy podobne do dirty dancing
Czytaj więcej

Filmy podobne do „Dirty Dancing” – zestawienie najlepszych filmów tanecznych

Zapierające dech w piersiach układy taneczne, wciągająca muzyka, a do tego historia miłosna w tle. To doskonały przepis na idealny romantyczny film. W poniższym zestawieniu zapoznasz się z najlepszymi filmami podobnymi do „Dirty Dancing”. Jeśli jesteś prawdziwym fanem tańca, to koniecznie musisz zobaczyć je wszystkie. Z pewnością będziesz zachwycony!
filmy podobne do incepcji
Czytaj więcej

Filmy podobne do „Incepcji”, czyli produkcje, które rozruszają Twoje szare komórki

Każdy, kto widział film „Incepcja” (2010) w reżyserii Christophera Nolana, doskonale wie, ile emocji może wzbudzić kręcący się malutki bączek. Produkcje tego typu mają na celu wzbudzić w widzu zaciekawienie i trzymać w napięciu aż do ostatniej sceny. Tego rodzaju kino dosłownie wżera się w umysł i jest zaczynem do długich dywagacji ze znajomymi. Które filmy podobne do „Incepcji” warto obejrzeć w dalszej kolejności? Odpowiedź znajdziesz poniżej.
filmy podobne do gladiatora
Czytaj więcej

Filmy podobne do „Gladiatora” – co warto obejrzeć w dalszej kolejności?

Filmy o męstwie i bohaterstwie podnoszą na duchu i motywują do działania w życiu codziennym. Nic więc dziwnego, że kochamy je oglądać. W poniższym rankingu zapoznasz się z najlepszymi i najpopularniejszymi produkcjami podobnymi do filmu „Gladiator”. Przygotuj sobie duży kubek herbaty, coś do jedzenia i zasiądź wygodnie przed telewizorem. Nie będziesz zawiedziony.
filmy podobne do avatar
Czytaj więcej

Filmy podobne do „Avatara” – najciekawsze propozycje na długie wieczory

Filmy i seriale fantasy/science fiction są popularne zarówno wśród młodej, jak i nieco starszej widowni. Tym, co je łączy, są na ogół genialne efekty specjalne oraz oryginalna historia, która na długo pozostaje w pamięci. Wśród najlepszych filmów wszech czasów często wymienia się „Avatara". Które filmy podobne do „Avatara" warto obejrzeć? Poniżej znajdują się najciekawsze propozycje. Wszystkie z nich już dawno weszły do kanonu najlepszych produkcji.