Serial Dziedzictwo – odcinek 47 – streszczenie 

Serial produkcji tureckiej „Dziedzictwo” to historia związku biednej dziewczyny i bogatego biznesmena, opowieść o poświęceniu i miłości. Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku, koniecznie przeczytaj nasze streszczenie 47. odcinka „Dziedzictwa”!
dziedzictwo odcinek 47
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 47 – streszczenie

Kiedy Kiraz dowiaduje się, że Ali decyduje się na małżeństwo z Begum z poczucia obowiązku, głęboko ubolewa nad swoją ingerencją w ich związek. Ali, po dyskusji z Osmanem, decyduje, że porozmawia z Begum. Ona jednak wprowadza go w błąd, co zwiększa jego poczucie winy. 

Yaman nie jest w stanie ukryć swojej troski o Seher. Mimo to, rozmawiając z Arifem, zaprzecza, że Seher poruszyła czułe struny jego serca. Przysięga zemstę rodzinie Soygiray. Nakazuje swoim ludziom podpalić magazyny należące do Gürbüza, a samemu zobowiązuje go do przeproszenia Seher. 

Osman jest zrozpaczony, dowiadując się, że Ali finalnie zdecydował się na ślub z Begum.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 47. Dziedzictwa?

Każdy odcinek serialu trwa około 40 minut. Odcinek 47 widzowie zobaczą w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 16:05 w programie 1 TVP. Powtórka zostanie wyemitowana dzień później, we worek 13 czerwca o 05:15. Losy zakochanych można również śledzić w serwisie VOD TVP.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 71
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.