Serial Dziedzictwo – odcinek 49 – streszczenie

49. odcinek serialu „Dziedzictwo” („Emenet”) będzie niczym jazda rollercoasterem. Nie dowierzasz, ale chcesz, żeby uchylić ci rąbka tajemnicy? Zapoznaj się z opisem tego epizodu tureckiego hitu!
dziedzictwo odcinek 49
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 49 – streszczenie

Po ostatnich zdarzeniach Yaman i Seher mają trudności z udawaniem, że wszystko jest w porządku. Yaman, mimo iż wychodzi z siebie, aby to ukryć, nie potrafi odciągnąć wzroku od pięknej Seher. Ziya jest dręczony przez wspomnienia z przeszłości.

Ikbal jest sparaliżowana strachem, kiedy odkrywa, że mężczyzna zaczyna przypominać sobie, że to właśnie ona spowodowała śmierć Kevser poprzez popchnięcie jej. Desperacko próbuje ukryć ten fakt przed Yamanem i Seher. Ali, dzięki troskliwej opiece Kiraz, poczuł się lepiej. Niemniej jednak Begüm szydzi z jej tradycyjnych metod.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 49. Dziedzictwa?

49. odcinek serialu „Dziedzictwo” obejrzysz w środę 14 czerwca o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Ten epizod ma trwać ok. 41 minut. Nie masz możliwości, by obejrzeć tę produkcję o standardowej porze? Pamiętaj o powtórkach! Ponowna emisja tym samym kanale telewizji publicznej zaplanowana jest na czwartek, 15 czerwca o godzinie 5:15.Jeśli nijak nie dasz rady zasiąść do „Emenet” przed ekranem telewizora, to wkrótce po emisji 49. odcinek serialu „Dziedzictwo” trafi vod.tvp.pl. Dostęp nie wymaga opłacania subskrypcji, płatnego wypożyczania czy przedstawiania dowodu na uiszczanie abonamentu RTV.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 53 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.