Serial Dziedzictwo – odcinek 52 – streszczenie

Interesuje cię, jak potoczy się fabuła Dziedzictwa? Odcinek 52 będzie naprawdę ciekawy. Czy w końcu poznamy prawdę o matce Begüm? Przeczytaj streszczenie nadchodzącego epizodu, a na pewno dowiesz się więcej!
dziedzictwo odcinek 52
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 52 – streszczenie

Zespół Alego prowadzi własne, tajne śledztwo dotyczące matki Begüm. Ukrywają jednak swoje działania przed szefem. Włącza się w to również Osman. Dzwoni do znajomego z Monachium, prosząc go o sprawdzenie lokalnych szpitali i kontakt z matką przyszłej żony jego siostrzeńca. Ali zostaje mimowolnym świadkiem tej rozmowy i jest rozgoryczony, że jego wujek nie szanuje jego wyboru. 

Następnego dnia Kiraz odkrywa, że Osman zniknął. Najgorsze jest jednak to, że nie zażył rano swoich leków. Ali i Kiraz wspólnie postanawiają go odnaleźć. Begüm jest zirytowana, ponieważ Ali znowu nie może włączyć się przygotowania do uroczystości ślubu. Wychodzi na jaw, że Osman pojechał do swojego znajomego – chciał osobiście zaprosić go na ceremonię. 

Yaman stara się dowiedzieć od Ziyi, co się stało. Ikbal jest przerażona, obawiając się, że jej mąż wyjawi bratu prawdę o śmierci Kevser. Ziya przyznaje, jak bardzo czuł się zszokowany, będąc świadkiem wypadku Seher. Adalet jest chora, a Neslihan nie może poradzić sobie w kuchni. Zuhal i Ikbal zwracają się z prośbą do Seher, aby przygotowała obiad.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 52. Dziedzictwa?

Kiedy można obejrzeć Dziedzictwo? Odcinek 52 będzie miał premierę w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 16:05. Powtórka została zaplanowana na wtorek 20 czerwca (godzina 05:15). Jeśli nie odpowiadają ci te pory, odcinek 52 Dziedzictwa będzie dostępny także na TVP VOD!

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 53 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.