Serial Dziedzictwo – odcinek 54 – streszczenie

Co czeka fanów serialu tureckiego „Dziedzictwo”? Zobacz, co przytrafi się bohaterom w kolejnym 54 odcinku. Koniecznie przeczytaj nasze streszczenie i sprawdź, jak zakończy się sprawa napaści na Seher!
dziedzictwo odcinek 54
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 54 – streszczenie

Ali nie chce się angażować w planowanie ślubu. Daje do zrozumienia Osmanowi, że zamierza założyć starą garnitur. Osman czuje się zdezorientowany przez decyzję swojego siostrzeńca. Zauważa także, że Kiraz nie czuje się komfortowo. 

Mimo to dziewczyna zachowuje milczenie, obawiając się, że Begum postanowi popełnić samobójstwo. W międzyczasie Ibrahim odnajduje matkę Begum w Italii. Ekipa Ali dysponuje dowodami, że matka panny młodej jest w pełni zdrowa. Przesyłają Ali materiał wideo, na którym matka Begum robi zakupy. Ali żąda, aby Begum natychmiast do niego dołączyła. Czuje się zdradzony i upokorzony. 

Begum jest pewna, że to sprawka Kiraz. Zuhal stara się przeprosić Yamana za swoją napaść na Seher. Mężczyzna nie chce nawet z nią rozmawiać. Dziewczyna jest zrozpaczona. Tymczasem Seher prosi Selima o możliwość gotowania dla restauracji z domu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 54. Dziedzictwa?

54 odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w środę 21 czerwca o godzinie 16:05 w programie 1 TVP. Powtórkę można obejrzeć już kolejnego dnia, w czwartek o 05:15. Fani serialu mogą też oglądać odcinki Dziedzictwa na platformie VOD TVP.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 55 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.