Serial Dziedzictwo – odcinek 58 – streszczenie 

Polska widownia z ciekawością śledzi losy bohaterów tureckiego serialu „Dziedzictwo”. Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym, 58 odcinku? Co dalej z Seher i Yusufem? Koniecznie przeczytaj nasze streszczenie!
dziedzictwo odcinek 58
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu „Dziedzictwo”? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Zuhal zupełnie traci nadzieję na wyeliminowanie konkurencji. Tymczasem Ikbal nadal próbuje pozbyć się Seher, wymyślając nową strategię. Po zamianie leków Seher zapada w głęboki sen. 

Yusuf jest przerażony. Chłopca ponownie nawiedzają duchy przeszłości. Pogrąża się we wspomnieniach o śmierci matki. Ikbal, aby jeszcze bardziej na niego wpłynąć, odtwarza mu nagrania z głosem jego nieżyjącej matki.

Kiraz próbuje odzyskać zaufanie Alego. Ten nie daje się jednak w żaden sposób przekonać. W międzyczasie Ikbal, z pozwoleniem Yamana, przekazuje Zuhal swoje udziały w przedsiębiorstwie.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 58?

Każdy odcinek serialu trwa 40 minut. Odcinek 58 zostanie wyemitowany we wtorek 27 czerwca o godzinie 16:05 przez stację TVP 1. Powtórkę można zobaczyć już następnego dnia, w środę 28 czerwca o 05:15. Losy zakochanych można również śledzić w serwisie VOD TVP.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 49 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.