Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 60

Co wydarzy się w 60. odcinku serialu Dziedzictwo? Już niedługo obejrzysz najnowszy epizod tureckiej produkcji. Przez swoją zazdrość Begum może doprowadzić do tragedii! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie przeczytaj streszczenie 60. odcinka.
dziedzictwo odcinek 60
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze fabuły i bohaterów serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 60 – streszczenie

Zmartwiona kondycją Yusufa, Seher decyduje się zrezygnować z używania leków. Kobieta czuje, że za bardzo ją oszałamiają, a przez to nie może w pełni skupić się na swoim siostrzeńcu. Z czasem, Yaman tworzy coraz silniejszą nić porozumienia z chłopcem, uczy go strzelania z łuku i przed snem czyta mu bajki. 

Późną nocą Kiraz udaje się do apteki dyżurnej, ponieważ musi kupić Osmanowi leki. Niespodziewanie na jej drodze pojawia się Begum, która w furii atakuje młodą kobietę. Podczas szamotaniny Kiraz rani się w rękę. Całe zdarzenie obserwuje Ali. Mimo błagalnych próśb Begum udziela pomocy Kiraz, odpychając przy tym byłą narzeczoną. 

Gdy Kiraz i Ali opatrują jej ranę w aptece, Begum udaje się do domu Osmana. Tam naskakuje na starszego mężczyznę, że nie namówił Alego do ślubu. Jej zachowanie jest tak agresywne i natarczywe, że Osman słabnie i traci świadomość. Begum usuwa ślady zdarzenia i ucieka. 

Ikbal nakazuje swojemu człowiekowi zgłosić służbom socjalnym nadużycia względem Yusufa. Jest przekonana, że dzięki temu chłopiec i Seher na zawsze znikną z posiadłości Yamana oraz jego życia.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 60. Dziedzictwa?

Premiera 60. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w czwartek 29 czerwca o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Natomiast powtórkę obejrzysz kolejnego dnia – o godzinie 05:15.

Nie pasuje ci żaden z tych terminów? Nic straconego, 60. odcinek Dziedzictwa będzie można obejrzeć w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.