Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 61

Chcesz jeszcze przed premierą wiedzieć, co wydarzy się w 61. odcinku Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie najnowszego epizodu! Już teraz możemy zdradzić, że będzie pełny zwrotów akcji. Sprawdź, co stanie z Osmanem i Yusufem!
dziedzictwo odcinek 61
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 61 – streszczenie

Kiedy Yaman jest poza domem, służby socjalne przybywają do jego rezydencji, z zamiarem odebrania Yusufa. Seher stara się ich zatrzymać za wszelką cenę. Kiedy wreszcie nawiązuje kontakt z Yamanem, ten instruuje ją, aby zamknęła się z chłopcem w jednym z pokoi i nie wpuszczała nikogo. Jednak pracownicy socjalni zaczynają grozić wezwaniem policji. Przekonują Seher, że taka postawa utrudni im zdobycie praw do opieki nad Yusufem. 

Kobieta z bólem w sercu decyduje się oddać chłopca. Kiedy Yaman dociera do domu, Yusufa już tam nie ma. Wyrusza na poszukiwanie, a Seher go wspiera. Namawia Yamana, aby zachował zimną krew, argumentując, że to w najlepszym interesie Yusufa. 

Tymczasem w szpitalu lekarze desperacko starają się ocalić życie Osmana. Niestety, mimo wszelkich starań, nie udaje im się go uratować. W ostatnich momentach życia Osman otrzymuje od Alego i Kiraz przysięgę, że będą o siebie dbać i pozostaną razem na zawsze. Wszyscy pogrążają się w smutku, a Kiraz dodatkowo obwinia się, że zostawiła Osmana samego.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 61. Dziedzictwa?

Premierę 61. odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na piątek 30 czerwca. Obejrzysz go w TVP 1 o godzinie 16:05. Następnego dnia o 05:15 będzie można zobaczyć powtórkę. Nie odpowiada ci żadna z tych pór? Najnowszy odcinek tego popularnego tureckiego serialu dostępny będzie także w serwisie TVP VOD.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 50 – streszczenie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.