Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 62

Co wydarzy się w 62 odcinku serialu Dziedzictwo? Już niebawem premiera nowego epizodu bijącej rekordy oglądalności produkcji. Jak Yusuf odnajdzie się w domu dziecka. Co zrobią Seher i Yaman, by go odzyskać? Koniecznie przeczytaj streszczenie odcinka 62 Dziedzictwa!
dziedzictwo odcinek 62
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 62 – streszczenie

Yusuf zostaje umieszczony w sierocińcu, chłopiec czuje strach wobec zaistniałej sytuacji. Yaman dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej mógł wrócić do domu. Ziya nie może zaakceptować faktu, że Yusuf znalazł się w domu dziecka. W międzyczasie Seher odkrywa, że bracia również mieli podobne przeżycia w przeszłości. 

Ali i Kiraz organizują wszystko na pogrzeb. Mężczyzna próbuje zapanować nad swoim smutkiem, ale w końcu nie jest w stanie wytrzymać i płacze, przytulając się do Kiraz. Na pogrzeb Osmana przybywa jego siostra, Sułtan. Begüm proponuje, że zapewni jej transport z lotniska. W trakcie jazdy udaje jej się opowiedzieć własną wersję zdarzeń i wzbudzić tym samym negatywne uczucia wobec Kiraz. 

Yaman i Seher spotykają się po zmroku przy sierocińcu, tęsknota za chłopcem przyciąga ich tam. Yaman dowiaduje się, że Yusuf został im zabrany w wyniku donosu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 62. Dziedzictwa?

Chcesz obejrzeć 62. odcinek Dziedzictwa? Jego premiera została zaplanowana na poniedziałek 3 lipca, godz. 16:05. Kolejnego dnia zobaczysz powtórkę, która będzie wyświetlana o 05:15. Serial można obejrzeć na antenie TVP1. Jeśli jednak nie odpowiada ci żadna z pór emisji, alternatywę stanowi TVP VOD. W serwisie obejrzysz wszystkie zaległe odcinki ulubionego serialu.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 79
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.