Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 63

Chcesz poznać przed wszystkimi fabułę serialu Dziedzictwo? Odcinek 63 ulubionej telenoweli będzie obfitował w niespodzianki! Yaman poszukuje osoby, która złożyła donos, a İkbal snuje kolejne intrygi. Wszystkiego dowiesz się z naszego streszczenia!
dziedzictwo odcinek 63
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 63 – streszczenie

Yaman zleca Nedimowi ważne zadanie. Ma zidentyfikować osobę, która mogła zgłosić Yusufa do służb społecznych. Przez działania İkbal, podejrzenia zaczynają kierować się w stronę Selima. Tymczasem İkbal przekonuje młodego mężczyznę, że ma obowiązek opiekować się Seher. 

Pomimo wysiłków Kiraz, Sultan traktuje ją z dużą niechęcią, w przeciwieństwie do Begüm, którą nadal postrzega jako przyszłą żonę Alego. 

Chłopcy z domu dziecka zachowują się nieprzyjemnie wobec Yusufa. Mimo uprzejmości opiekunek pobyt w instytucji jest dla chłopca trudny. Seher i Yaman bezowocnie próbują umówić się na spotkanie z Yusufem, ale pomimo ich smutku i łez nie udaje się im spotkać z chłopcem.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 63. Dziedzictwa?

Premiera 63. odcinka Dziedzictwa została zaplanowana na wtorek 4 lipca. Obejrzysz go o godzinie 16:05 na TVP1. Natomiast wcześnie rano w środę (godzina 05:15) pokazywana będzie powtórka. Nie pasuje ci żadna z pór emisji? Odcinek 63 Dziedzictwa można także obejrzeć w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.