Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 64

Chcesz wiedzieć przed innymi, co wydarzy się w serialu Dziedzictwo? Odcinek 64 przyniesie zwroty akcji. Pomiędzy Yamanem a Selimem dochodzi do spięcia. Będziemy też świadkami dalszej walki o wydostanie Yusufa z domu dziecka. Przeczytaj streszczenie odcinka!
dziedzictwo odcinek 64
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 64 – streszczenie

Yaman jest przekonany, że to Selim jest odpowiedzialny za zgłoszenie go do opieki społecznej. Udaje się do konkurenta, jednak, zamiast wyjaśnić sytuację, atakuje go. Seher interweniuje, rozdzielając obu mężczyzn. Prezentuje Yamanowi dowód, który wyklucza Selima jako donosiciela. 

Sultan nadal zachowuje się bardzo ostro w stosunku do Kiraz. Jednocześnie jawnie faworyzując Begum i próbując przekonać Alego do ponownego zaręczyn z nią. Za plecami Alego, nakazuje Kiraz opuścić dom. Dziewczyna mocno przeżywa zaistniałą sytuację. 

Chłopcy z domu dziecka utrudniają życie Yusufowi. W celu odsunięcia go od lubianej opiekunki zmuszają go do rozbicia szyby. Zehra jednak nie wierzy w winę Yusufa, co zwiększa frustrację pozostałych dzieci. 

Yaman jest zaniepokojony rozmową z pracownikami opieki społecznej. Czuje obawę, że Seher spróbuje uzyskać pełne prawa do opieki nad Yusufem. Istnieje niebezpieczeństwo, że oskarży Yamana o agresję i obojętność. Na szczęście dla niego, rozmowa przebiega bezproblemowo. Obawy mężczyzny okazały się bezpodstawne.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 64. Dziedzictwa?

Kiedy można obejrzeć Dziedzictwo? Odcinek 64 zobaczysz w środę 5 lipca o godzinie 16:05 na TVP1. Kolejnego dnia będzie miała miejsce powtórka. Pora jest jednak bardzo wczesna – to godzina 05:15. Jeśli żadna z godzin emisji ci nie odpowiada, pozostaje skorzystanie z serwisu streamingowego TVP VOD.

Archiwum: czerwiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 58 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.