Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 68

Co wydarzy się w 68. odcinku serialu Dziedzictwo? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Już niebawem TVP wyemituje kolejny epizod tureckiej produkcji. Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej, co stanie się z Yusufem i jak zostanie potraktowana Kiraz, przeczytaj nasze streszczenie!
dziedzictwo odcinek 68
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 68 – streszczenie

Yaman i Yusuf znikają, co bardzo niepokoi Seher. Yaman kontaktuje się z Nedimem i mówi mu, gdzie ukrył chłopca, prosząc jednocześnie, by zachował te informacje dla siebie..

Seher zdradza İkbalowi, że Yaman porwał Yusufa. Mężczyzna nie dowierza. Zdesperowana kobieta prosi o wsparcie Arifa. Tymczasem Yusuf tęskni za Seher, jednak bardzo się cieszy, że znowu może być ze swoim stryjem. 

Ali zdradza Sultan prawdę o Kiraz  licząc na jej zrozumienie i akceptację.  Zobowiązuje ją do zachowania tajemnicy. Sultan musi zaakceptować Kiraz, jednak wciąż nie umie ukryć niezadowolenie z tego powodu.

Ali coraz bardziej zachwyca się Kiraz. Pociąga go nie tylko jej uroda, ale również osobowość. Sultan podejrzewa, że ta chce uwieść Alego.

Begüm przekonana, że na dobre rozwiązała problem z rywalką, postanawia odwiedzić Alego. Jest w szoku, gdy drzwi otwiera jej Kiraz.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 68. Dziedzictwa?

Odcinek 68. zostanie wyemitowany przez TVP 1 we wtorek 11 lipca o godz. 16.05. Powtórkę można obejrzeć następnego dnia, w środę 12 lipca o godz. 05:15. Serial jest również dostępny w serwisie TVP VOD.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 48 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.