Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 69

Co wydarzy się w 69. odcinku serialu Dziedzictwo? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Już niebawem TVP wyemituje kolejny epizod tureckiej produkcji. Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej, czy Yusuf spotka się z Seher, przeczytaj nasze streszczenie!
dziedzictwo odcinek 69
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 69 – streszczenie

Yaman próbuje wywieźć Yusufa za granicę. Arif widząc cierpienie Seher zdradza jej, gdzie Yaman ukrył chłopca. Seher wyrusza na spotkanie. Yusuf, na widok cioci, nie posiada się z radości. Ludzie İkbal wciąż szukają uciekinierów. Yaman stara się za wszelką cenę wyjechać z chłopcem. Aby nie wzbudzać podejrzeń u sąsiadki, udaje, że Seher jest jego żoną, a Yusuf synem.

Begüm stara się znowu odzyskać względy Alego. Niestety, mężczyzna nie jest nią zainteresowany. Coraz bardziej podoba mu się Kiraz. Sultan zarzuca jej jednak, że stara się uwieźć Alego i opracowuje nowy plan na pozbycie się Kiraz.

Kiraz czuje się zawstydzona po rozmowie z Sultan i ponownie zaczyna się zastanawiać, czy nie powinna opuścić domu. Zaczyna unikać Alego. Jej dziwne zachowanie wzbudza podejrzenia komisarza.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 69. Dziedzictwa?

Odcinek 69. zostanie wyemitowany przez TVP 1 w środę 12 lipca o godz. 16.05. Powtórkę można obejrzeć następnego dnia, w czwartek 13 lipca o godz. 05:15. Serial jest również dostępny w serwisie TVP VOD.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.