Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 71

Co słychać u bohaterów serialu Dziedzictwo? Odcinek 71 przyniesie kolejne informacje o ich zagmatwanych losach. Ali jest pewny, że Kiraz zamierza wyjść za mąż za innego mężczyznę. Natomiast Seher próbuje uzyskać od Yusufa deklarację. Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 71
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 71 – streszczenie

Zuhal zdołała ustalić, gdzie przebywa Yaman. Ikbal instruuje swojego współpracownika, aby tak szybko, jak to tylko możliwe, przekazał te dane organom ścigania. 

Seher, przerażona perspektywą utraty siostrzeńca, stara się przekonać Yusufa do wyboru między nią a Yamanem. Zdezorientowany chłopak nie jest w stanie podjąć decyzji. Yaman, który słyszy fragmenty ich dyskusji, nakazuje Seher nie opuszczać domu. 

Sultan wysyła Kiraz i Muhittina na zakupy. Jest świadoma, że Ali nie będzie zadowolony, ale chce, aby ta dwójka nawiązała ze sobą bliższe relacje. Ali, zaniepokojony tą sytuacją, odnajduje ich w mieście i kieruje Kiraz do domu. Następnie zastanawia się, czy Kiraz poślubi Muhittina. Dziewczyna zaskoczona milczy, co Ali interpretuje jako jej zgodę na małżeństwo.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 71. Dziedzictwa?

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć premierę Dziedzictwa? Odcinek 71. zobaczysz już w piątek 14 lipca na TVP1 – zostanie wyemitowany o godzinie 16:05. Jeśli nie pasuje ci popołudniowa pora emisji, skorzystaj z usługi, jaką jest TVP VOD. Znajdziesz tam inne odcinki swojego ulubionego serialu i szybko nadrobisz zaległości w oglądaniu.

Archiwum: lipiec 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.