Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 72

Co wydarzy się w 72. odcinku serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej, przeczytaj streszczenie! Dowiesz się, między innymi, czy powiedzie się ucieczka Seher, Yusufa i Yamana!
dziedzictwo odcinek 72
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Jeśli nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo, koniecznie musisz to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 72 – streszczenie

Ucieczka Seher, Yamana i Yusufa z domu Hatice udaje się, ale to nie kończy problemów tej trójki. Chłopak jest przekonany, że stryj zaplanował dla nich biwak. Seher jednak niepokoi się brakiem konkretnych założeń dotyczących przyszłych losów chłopca. Stara się przekonać Yamana do rezygnacji z wyjazdu. Podczas gdy Yaman i Yusuf są skupieni na zbieraniu owoców, Seher niepostrzeżenie znika. 

Ali błędnie rozumie podsłuchane fragmenty konwersacji między Kiraz i Muhittinem. Przyjmuje fakt, że dziewczyna ma zamiar wyjść za mąż za jego krewnego. Tym samym, tłumi uczucia, które do niej żywi.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 72. Dziedzictwa?

Premierowy 72. odcinek Dziedzictwa obejrzysz w TVP1. Jego emisja została zaplanowana na 17 lipca, na godzinę 16:05. Nie pasuje ci ta pora? W planie jest również powtórka! Jeśli przegapisz 72. odcinek Dziedzictwa, możesz go obejrzeć kolejnego dnia (18 lipca, wtorek) o godzinie 05:15. Natomiast jeżeli nie jesteś rannym ptaszkiem, skorzystać z serwisu TVP VOD. Znajdziesz tam również inne epizody, które już miały swoją premierę.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – odcinek 53 – streszczenie 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.