Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 73

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 73. pozwoli ci poznać elementy fabuły. Czy Kiraz oraz Aliemu uda się wyjaśnić nieporozumienia? Czy Yamanowi uda się wydostać z kraju?
dziedzictwo odcinek 73
Źródło: YouTube.com/@LegacySeries

Dowiedz się więcej o serialu Dziedzictwo! Produkcja jest pełna emocji i zwrotów akcji. Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 73 – streszczenie

Ali, będąc pewnym, że Kiraz pragnie poślubienia Muhittina, pod naciskiem cioci zgadza się na małżeństwo. Kiedy dziewczyna dowiaduje się o tym, jest załamana. Stara się przekazać Sultan, że nie pragnie tego małżeństwa, lecz ciotka nie zamierza zrezygnować ze swoich planów. Kiraz usiłuje również porozmawiać z Alim, jednak nieskutecznie. 

Seher wraz z Yamanem i Yusufem nadal ukrywają się poza miastem. Yaman trzyma się planu, w którym planuje wywieźć chłopca za granicę. Na moment Seher odnosi wrażenie, że Yaman zmienił swoje plany, kiedy jednak budzi się samotnie, wpada w popłoch. Informuje Firata, że Yaman porwał swojego siostrzeńca. W międzyczasie Yaman i Yusuf oczekują w porcie, aż statek, którym popłyną, będzie nadawał się do rejsu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 73. Dziedzictwa?

Premierowa emisja 73. odcinka Dziedzictwa została zaplanowana na wtorek 18 lipca na godzinę 16:05. Serial obejrzysz w TVP1 – na tym samym kanale zostanie wyświetlona powtórka. Jeśli chcesz nadrobić zaległości, przygotuj się na wczesną pobudkę. Odcinek 73. Dziedzictwa zostanie pokazany jeszcze raz w środę (19 lipca) o godzinie 05:15. Możesz również skorzystać z TVP VOD, serwisu streamingowego uruchomionego przez Telewizję Polską.

Archiwum: lipiec 2023
Sprawdź!
Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 67
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
dziedzictwo odcinek 87
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 87

Co wydarzy się w odcinku 87 Dziedzictwa? Przeczytaj streszczenie, które zaspokoi twoją ciekawość, zdradzamy w nim tajniki fabuły. Seher w końcu poznaje mroczny sekret Yamana. Czy to zaważy na ich relacjach?
dziedzictwo odcinek 86
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 86

Zastanawiasz się, co wydarzy się w najnowszym epizodzie serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 86 pozwoli ci zorientować się w biegu wydarzeń. Dowiedz się, czy Yaman w końcu zbierze się na odwagę i wyzna Seher prawdę!
dziedzictwo odcinek 85
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 85

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 85. odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie rzuci nieco światła na fabułę najnowszego epizodu. Czy Kiraz i Seher w końcu będą mogły odetchnąć swobodnie? Ich losy budzą wiele emocji.
dziedzictwo odcinek 84
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 84

Co wydarzy się w odcinku 84 serialu Dziedzictwo? Nie musisz czekać do jego oficjalnej premiery! Przeczytaj streszczenie i dowiedz się, czy Seher mocno ucierpiała w wyniku ataku? Jak zakończyło się spotkanie Kiraz z bratem? To naprawdę zaskakujące!
dziedzictwo odcinek 83
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 83

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu Dziedzictwo? Streszczenie odcinka 83 naświetla kilka tajemnic fabuły. Seher nadal przebywa w areszcie, a Yaman stara się ją uwolnić. To jednak nie wszystkie zwroty akcji!
dziedzictwo odcinek 82
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 82

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie lubianego przez widzów serialu Dziedzictwo? Odcinek 82 dostarczy ogromnej dawki emocji! Dowiesz się między innymi tego, jak potoczą się losy Kiraz – czy dziewczyna odzyska wolność? Przeczytaj streszczenie!
dziedzictwo odcinek 81
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 81

Czekasz na 81. odcinek serialu Dziedzictwo? Jeśli chcesz dowiedzieć się wcześniej, co wydarzy się w tej wciągającej telenoweli, przeczytaj nasze streszczenie. Dowiedz się, czy Kiraz zostanie aresztowana i jak Seher poradzi sobie z tęsknotą Yusufa za wujkiem.
dziedzictwo odcinek 80
Czytaj więcej

Serial Dziedzictwo – streszczenie – odcinek 80

Nie możesz doczekać się 80. odcinka serialu Dziedzictwo? Przeczytaj nasze streszczenie i wiedz, co cię czeka w nowej odsłonie losów ulubionych bohaterów. Sprawdź, czy Begüm uda się zaszkodzić Kiraz i jak Yusuf radzi sobie z tęsknotą za wujkiem.