Emily w Paryżu – sezon 3 już wkrótce! Wiemy kiedy serial powróci na ekrany

Ten komediowy serial reżysera Andrew Fleminga jest w ostatnich latach zdecydowanie jedną z najchętniej oglądanych produkcji platformy Netflix, więc trudno się dziwić, że wielu fanów ze zniecierpliwieniem oczekuje na 3 sezon. Wiemy już kiedy będzie można oglądać kolejną odsłonę “Emily w Paryżu”!
emily w paryżu sezon 3 kiedy
Fot. trailer serialu: “Emily w Paryżu” – zrzut ekranu

Emily w Paryżu (sezon 3). Kiedy serial powróci na platformę Netflix?

Serial zadebiutował na platformie Netflix w październiku 2020 roku i już od pierwszy minut skradł serca milionów widzów na całym świecie. Przedstawia on historię amerykańskiej specjalistki w zakresie marketingu, która dostaje życiową szansę pracy w Paryżu, a co za tym idzie przeprowadzenia się na obcy jej do tej pory kontynent jakim jest Europa. W serialu obserwujemy pełną humoru i zwrotów akcji historię młodej kobiety po jej zamieszkaniu we Francji. Produkcja w fantastyczny sposób przedstawia i pozwala widzom odczuć klimat tego niezwykłego miasta jakim jest Paryż. Tak duże zainteresowanie serialem powoduje, że pytania “Emily w Paryżu” (sezon 3) kiedy będzie nie ustają, a my już wiemy kiedy to nastąpi.

“Emily w Paryżu” skąd popularność serialu?

Ten serial komediowy był z pewnością powiewem świeżości, czymś nowym dla doświadczonych serialowych widzów. Pomimo niezbyt skomplikowanej fabuły i prostego humoru produkcja zyskała uznanie wśród odbiorców, którzy chwalili “Emily w Paryżu” za “lekkość” przekazu, która powoduje, że jest to propozycja idealna do obejrzenia gdy potrzebujemy chwili relaksu i przysłowiowego “odłączenia od świata”. Dodatkowo znajdziemy w serialu nawiązania do stereotypów związanych z zachowaniem Francuzów, a wisienką na torcie jest przeplatanie języka angielskiego z językiem francuskim, co nadaje całości autentyczności.

Dotychczasowe odsłony z wysokimi opiniami. Jak poradzi sobie 3 sezon?

1 i 2 sezon “Emily w Paryżu”, które ukazały się odpowiednio w 2020 i 2021 roku cieszyły się niekwestionowanym sukcesem, który został serialowi zagwarantowany przez wciągające przygody głównej bohaterki. Widzowie towarzyszą kobiecie od jej pierwszego dnia w Paryżu, są z nią gdy poznaje pierwszych przyjaciół oraz pierwszą miłość. Słowem- nie jesteśmy jedynie obserwatorami, czujemy się aktywnymi uczestnikami w życiu Emily. Dotychczasowe odcinki charakteryzowały się krótkim, około 30 minutowym formatem. Czy w 3 sezonie długość epizodów będzie podobna? Kiedy się tego dowiemy?

Sprawdź!
7 sezon Szkoły dla Elity potwierdzony! Kiedy będzie można go obejrzeć?

Sezon 3 “Emily w Paryżu” już zimą tego roku!

Znamy dokładną datę premiery 3 sezonu “Emily w Paryżu” i wiemy kiedy będziemy mogli usiąść przed ekranami i obejrzeć ten wyjątkowy serial.

  • 21 grudnia 2022- koniecznie zapiszcie tę datę w kalendarzu, żeby nie przegapić premiery kolejnego sezonu. Idealny czas na zrobienie zimowej herbaty, otulenie się ciepłym kocem, odpalenie komputera lub telewizora i powrót do zwariowanych i wciągających przygód Emily. które już od 21 grudnia tego roku powrócą w nowej odsłonie na platformę Netflix.
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.