Czy i kiedy będzie kontynuacja „Skazana” sezon 3? Czy Agata Kulesza powróci?

Serial, w którym główną rolę gra Agata Kulesza zyskał już sporą rzeszę fanów. Opinie są jednogłośne – po zakończeniu drugiego sezonu widzowie chcą kontynuacji tego trzymającego w napięciu serialu. Czy znana jest już data premiery „Skazana” sezon 3!
skazana sezon 3
Fot. trailer serialu “Skazana” – zrzut ekranu

Bartosz Konopka, reżyser „Skazanej”, stworzył hit dla platformy Player.pl. To zdecydowanie jedna z najczęściej wybieranych pozycji na tej platformie. Od końca sierpnia 2021, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek serialu, fani „Skazanej” niecierpliwie czekają, żeby poznać dalsze losy sędzi Alicji Mazur. Twórcy serialu nie mogli więc nie zaspokoić pragnień widzów, jakie są deklaracje producenta jeśli chodzi o kontynuację tej historii?

„Skazana” – fabuła pierwszego i drugiego sezonu

Niewielu wie, że popularny serial nawiązuje do książki Ewy Ornackiej „Skazane na postępowanie”. Fabuła została wzbogacona o prawdziwe historie kobiet odsiadujących kary w więzieniu. Alicja Mazur, główna bohaterka, którą świetnie gra Agata Kulesza, to surowa sędzina. Bohaterka odnosi sukcesy w pracy, ma szczęśliwe życie prywatne. Wszystko zmienia się, kiedy zostaje oskarżona o zabicie kobiety, która była kiedyś w związku z jej narzeczonym. Alicja Mazur staje więc po drugiej stronie i nie jest to łatwe doświadczenie. Drugi sezon to zaskoczenie: sędzina postanawia zostać w więzieniu, ponieważ trafia tam… jej córka. Jak może się potoczyć ta historia w kontynuacji „Skazanej” sezon 3?

Jakich znanych aktorów zobaczymy w „Skazana” sezon 3?

Oprócz fenomenalnej Agaty Kuleszy grającej główną rolę, w serialu możemy zobaczyć całą plejadę innych polskich gwiazd. To między innymi przyjaciel sędziny grany przez Bartłomieja Topę. Wyrazistą postać więźniarki stworzyła utalentowana Marta Malikowska. W córkę sędziny (która później również trafia do więzienia) wcieliła się natomiast Martyna Byczkowska. Również „Skazana” sezon 3 będzie obsadzony mocnymi aktorskimi nazwiskami. Wyśmienitą grę aktorską można oglądać zarówno na kanale TVN jak i w Playerze.

„Skazana” sezon 3 – kiedy data premiery?

Serial to jeden z największych hitów stacji TVN i platformy Player. Pomimo to nie jest jeszcze znana data premiery „Skazana” sezon 3. Co więcej, ani stacja ani producenci nie wydali jeszcze oświadczenia w tej sprawie. Jednak wyniki osiągalności raczej nie pozostawiają złudzeń – widzowie chcą kontynuacji, trudno sobie wyobrazić, żeby twórcy serialu pozostali na to obojętni.

Sprawdź!
Trzeci sezon Wiedźmina już niedługo pojawi się na ekranach naszych telewizorów.
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.
szkoła dla elity sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

7 sezon Szkoły dla Elity potwierdzony! Kiedy będzie można go obejrzeć?

Po niedawnej listopadowej premierze 6 sezonu fani Szkoły dla Elity zadawali sobie pytanie, czy i kiedy pojawi się nowy sezon. Na szczęście Netflix nie kazał długo czekać i już potwierdził 7 sezon. Mało tego pojawią się w nim nowi bohaterowie, jak i również powróci ktoś ze starej obsady!