Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? To pytanie nurtuje fanów serialu na całym świecie. Jeśli ty też z niecierpliwością czekasz na kolejne przygody Nicka i Charliego, mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Szczegóły dotyczące drugiego sezonu są już dostępne. Zapraszamy do lektury!
kiedy będzie 2 sezon heartstopper
Źródło: YouTube.com/Netflix

Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”

Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? Czekanie na odpowiedź na to pytanie w końcu dobiegło końca. Oficjalnie potwierdzono, że nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix 3 sierpnia tego roku. Więc jeśli nie możesz się doczekać powrotu do szkolnych korytarzy Truham, zaznacz tę datę w swoim kalendarzu!

Co czeka nas w drugim sezonie?

Drugi sezon „Heartstopper” zapowiada się bardzo emocjonująco. Widzowie nadal będą obserwować rozwijający się związek Nicka i Charliego, ale nie zabraknie też wątków pobocznych – Tara i Darcy będą musiały zmierzyć się z nieprzewidzianymi wyzwaniami, a Tao i Elle zastanowią się nad swoją relacją. Wszystko to podczas egzaminów, szkolnej wycieczki do Paryża i balu maturalnego.

Nowe twarze w obsadzie

Wiesz już, kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”, ale czy wiesz, jacy nowi aktorzy pojawią się na ekranie? W nowych odcinkach „Heartstopper” zobaczysz wiele nowych twarzy. Do obsady dołączyli m.in. Leila Khan jako nowa uczennica Sahar Zahid i Bradley Riches jako James McEwan. Poznamy także pana Farouka – nauczyciela w szkole Truham, którego zagra Nima Taleghani.

Adaptacja komiksu

„Heartstopper” powstał na podstawie komiksu dla młodzieży o tym samym tytule. Pierwszy sezon bardzo szybko stał się hitem Netflixa, a historia Charliego zdobyła fanów na całym świecie. Więc, kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? Już niedługo! Zapnij pasy i przygotuj się na kolejną dawkę emocji, dramatu i autentycznych relacji międzyludzkich, które z pewnością dostarczy ci „Heartstopper” w drugim sezonie.

Archiwum: lipiec 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pamiętniki z wakacji nowy sezon
Czytaj więcej

„Pamiętniki z wakacji” wrócą! Chcesz polecieć na Kanary?

To już oficjalnie potwierdzone – będzie nowy sezon „Pamiętników z wakacji”. Dla części widzów kultowego programu, dla innych szczytu telewizyjnej żenady. Obie grupy powinny być zainteresowane konkretami. Poznaj najnowsze informacje!
lupin sezon 3
Czytaj więcej

„Lupin” sezon 3 – dżentelmen-złodziej powraca!

„Lupin” – sezon 3. nadchodzi wielkimi krokami i przynosi nowe wyzwania dla uwielbianego przez wszystkich Assane Diopa. Sprawdź, jakie niespodzianki szykują twórcy i kiedy premiera nowych odcinków!