Uwielbiany przez widzów serial „Big Mouth”, stworzony przez znaną ekipę twórczą skupiającą Jennifer Flackett, Andrew Goldberga i Nicka Krolla, wprowadził widzów w swoisty, niepowtarzalny świat dojrzewania. Niewątpliwie czekają nas kolejne niesamowite i pełne humoru momenty. Na szczęście, Netflix zatwierdził kolejną serię, więc niebawem dowiemy się, kiedy 7. sezon „Big Mouth” będzie dostępny na platformie.

Czym charakteryzuje się serial „Big Mouth”?

W serialu „Big Mouth” widzowie śledzą losy grupy nastolatków, którzy zmagają się z burzliwością okresu dojrzewania. Wyróżniającym elementem jest fakt, iż wszystko zostało przedstawione w formie animacji. To wszystko sprawia, że kiedy 7. sezon „Big Mouth” trafi na platformę, będzie to już kolejne spotkanie z niezwykłym, animowanym światem. 

W obsadzie dubbingowej znajdują się znane osobistości, takie jak Nick Kroll, John Mulaney, Maya Rudolph czy Jason Mantzoukas.

Kiedy 7. sezon „Big Mouth” zadebiutuje na Netflix?

Do tej pory na platformie Netflix można było obejrzeć sześć sezonów serialu „Big Mouth”. Najnowszy z nich wyemitowano 28 października 2022 roku. Ze względu na rytm publikacji, który Netflix wypracował dla tego serialu, 7. sezon „Big Mouth” powinien pokazać się na platformie prawdopodobnie w listopadzie lub grudniu 2023 roku. Jednak na razie nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Co dalej po 7. sezonie „Big Mouth”?

Co ciekawe, mimo braku dokładnej daty premiery 7. sezonu „Big Mouth”, Netflix już zapowiedział, że 8. sezon serialu również znajdzie się w ich ofercie. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez platformę, ósma odsłona serialu będzie ostatnią. To sprawia, że „Big Mouth” stanie się najdłuższym animowanym serialem fabularnym w historii platformy Netflix. Finałowy sezon zostanie wyemitowany prawdopodobnie w 2024 roku. Na razie są to jednak tylko przypuszczenia.

Serial zdobył serca widzów na całym świecie, dlatego fani z niecierpliwością czekają na to, kiedy 7. sezon „Big Mouth” będzie dostępny na platformie. Choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie nowe odcinki zostaną wyemitowane pod koniec 2023 roku. Dodatkowo fani mogą cieszyć się z informacji, że serial zostanie przedłużony o kolejny, finałowy sezon, który zakończy tę niepowtarzalną opowieść o dojrzewaniu.

Archiwum: lipiec 2023