Wyjdzie 3 sezon ”Euphorii”! Kiedy spodziewać się premiery popularnej produkcji?

Miliony ludzi na całym świecie pokochało serial „Euphoria” za jego wyjątkowy charakter. Bohaterowie, fabuła oraz wizualna strona serialu wciąż zyskuje nowych fanów. Nie dziwi więc fakt, że twórcy „Euphorii” postanowili stworzyć 3 sezon.
kiedy 3 sezon euforii
Fot. trailer serialu: “Euforia” – zrzut ekranu

„Euphoria” sezon 3 nadchodzi! Potwierdzona kontynuacja serialu

W lutym 2022r twórcy serialu oraz HBO potwierdzili powstanie sezonu 3 „Euphorii”. Na swoich mediach społecznościowych opublikowali zwiastun zapowiadający kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu. Decyzja o kontynuacji produkcji została podjęta po sukcesie jaki odniósł sezon 2. W swoim oświadczeniu, Francesca Orsi wyznała, że dla HBO zaszczytem będą dalsze prace nad „Euphorią” z tak utalentowaną obsadą i ekipą. Dokładnie nie wiadomo kiedy 3 sezon „Euphorii” ukaże się na ekranach, jednak spekuluje się, że premiera będzie miała miejsce w 2024 roku.

„Euphoria” sezon 3: czy będzie równie ciekawy?

Serial opowiadający o nastolatkach stał się hitem. Całość została odebrana pozytywnie mimo kontrowersji jakie wzbudzał. Każdy odcinek „Euphorii” dostarcza wiele emocji a jego spójność wizualna, dobór muzyki, wyjątkowe makijaże oraz świetna gra aktorska dostarczają odbiorcy satysfakcji. Choć trudno przewidzieć fabułę sezonu 3 „Euphorii”, możemy mieć pewność, że twórcy ponownie zaskoczą widzów. Sydney Sweeney zasugerowała w wywiadzie, że Cassie w którą się wciela, będzie kontynuowała toksyczną relacje z Natem. Dla wielu fanów jest to zła wiadomość, jednak z pewnością nie odpuszczą obserwacji losów bohaterów nowego sezonu. Kiedy 3 sezon  „Euphorii” ukaże się na HBO prawdopodobnie pobije nowe rekordy oglądalności.

„Euphoria” sezon 3: zabraknie jednego z bohaterów

Bohaterowie wykreowani przez utalentowaną obsadę utkwili w pamięci wielu osób. W sezonie 3 „Euphorii” możemy spodziewać się aktorów grających główne postaci takie jak Rue, Jules, Maddy, Cassie, Lexy czy Nate. Niestety aktorka Barbie Ferreir poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że po czterech latach współpracy musi pożegnać się z produkcją. Kiedy 3 sezon „Euphorii” trafi na ekrany widzowie nie zobaczą już Kat. Katherine Hernandez, była najbardziej enigmatyczną i wyjątkową postacią, którą pokochało i utożsamiało się z nią wielu widzów. Informacja o jej nieobecności w sezonie 3 zasmuciła wiele osób, jednak pozostali bohaterowie z pewnością dostarczą niezapomnianych emocji i nowych zawiłych historii. 

Sprawdź!
"Pracujące mamy" sezon 7 - kiedy premiera nowych odcinków?
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.