Fenomen „The Crown”

Serial „The Crown” od początku wzbudzał bardzo duże emocje i cieszył się ogromną popularnością. Niedawno pojawił się 5 sezon, którego premiera miała miejsce niedługo po śmierci królowej Elżbiety, która wstrząsnęła całym światem i miała wpływ na odbiór serialu. Miał to być ostani sezon produkcji, jednak w 2020 roku Peter Morgan potwierdził, że planuje kontynuację. Do tej pory najnowsze odcinki były skupione wokół budzącej dużą sympatię widzów księżnej Diany. Pojawiająca się w 4 serii Spencer po raz kolejny stała się ulubienicą ludzi na całym świecie, a fani serialu nie mogli doczekać się jej dalszych losów na ekranie. 

6 sezon „The Crown” – o czym będzie?

6 sezon kultowego serialu będzie ostatnim. Akcja będzie dotyczyć wydarzeń do przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Obejmie więc ostatnie chwile Diany, jednak nie ukaże współczesności rodziny królewskiej. To właśnie rozpad małżeństwa księżnej będzie głównym wątkiem ostatnich odcinków serii. Księżną Dianę zagra, tak jak w 5 sezonie, Elizabeth Debicki – aktorka z polskim pochodzeniem. 

6 sezon „The Crown” – kiedy premiera?

Po śmierci Elżbiety II prace na planie zdjęciowym zostały wstrzymane, co spowodowało opóźnienia w zdjęciach do 6 sezonu. A więc kiedy 6 sezon „The Crown” będzie można obejrzeć? W związku z tym Netflix nie podał jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się premiera 6 sezonu „The Crown”. Prace nad odcinkami wciąż trwają, zagraniczne media podają, że finału hitowego serialu można spodziewać się pod koniec 2023 roku, a może nawet dopiero w pierwszej  połowie 2024.

„The Crown” to jedna z najgorętszych i najbardziej lubianych produkcji Netflixa. Od początku cieszy się ogromną popularnością i budzi wiele emocji, a każdy kolejny sezon znajduje się wysoko w rankingach oglądalności. Nic dziwnego, że fani produkcji o uwielbianej na całym świecie rodzinie królewskiej, nie mogą się doczekać nowych odcinków i chwilę po premierze 5 odsłony szukają informacji na temat tego, kiedy pojawi się 6 sezon „The Crown”. 

Archiwum: grudzień 2022