Oglądaj dalsze losy rodziny królewskiej! Kiedy 6 sezon “The Crown”?

Chwilę po premierze 5 sezonu fani serialu o dziejach brytyjskiej monarchii dopytują kiedy 6 sezon “The Crown”? Wiemy już, że kontynuacja na pewno się pojawi. Sprawdź informacje na temat nowych odcinków hitowej produkcji Netflixa i dowiedz się kiedy spodziewać się dalszych losów królwej Elżbiety i księżnej Diany.
kiedy 6 sezon the crown
Fot. trailer serialu: “The Crown” – zrzut ekranu

Fenomen “The Crown”

Serial “The Crown” od początku wzbudzał bardzo duże emocje i cieszył się ogromną popularnością. Niedawno pojawił się 5 sezon, którego premiera miała miejsce niedługo po śmierci królowej Elżbiety, która wstrząsnęła całym światem i miała wpływ na odbiór serialu. Miał to być ostani sezon produkcji, jednak w 2020 roku Peter Morgan potwierdził, że planuje kontynuację. Do tej pory najnowsze odcinki były skupione wokół budzącej dużą sympatię widzów księżnej Diany. Pojawiająca się w 4 serii Spencer po raz kolejny stała się ulubienicą ludzi na całym świecie, a fani serialu nie mogli doczekać się jej dalszych losów na ekranie. 

6 sezon “The Crown” – o czym będzie?

6 sezon kultowego serialu będzie ostatnim. Akcja będzie dotyczyć wydarzeń do przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Obejmie więc ostatnie chwile Diany, jednak nie ukaże współczesności rodziny królewskiej. To właśnie rozpad małżeństwa księżnej będzie głównym wątkiem ostatnich odcinków serii. Księżną Dianę zagra, tak jak w 5 sezonie, Elizabeth Debicki – aktorka z polskim pochodzeniem. 

6 sezon “The Crown” – kiedy premiera?

Po śmierci Elżbiety II prace na planie zdjęciowym zostały wstrzymane, co spowodowało opóźnienia w zdjęciach do 6 sezonu. A więc kiedy 6 sezon “The Crown” będzie można obejrzeć? W związku z tym Netflix nie podał jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się premiera 6 sezonu “The Crown”. Prace nad odcinkami wciąż trwają, zagraniczne media podają, że finału hitowego serialu można spodziewać się pod koniec 2023 roku, a może nawet dopiero w pierwszej  połowie 2024.

“The Crown” to jedna z najgorętszych i najbardziej lubianych produkcji Netflixa. Od początku cieszy się ogromną popularnością i budzi wiele emocji, a każdy kolejny sezon znajduje się wysoko w rankingach oglądalności. Nic dziwnego, że fani produkcji o uwielbianej na całym świecie rodzinie królewskiej, nie mogą się doczekać nowych odcinków i chwilę po premierze 5 odsłony szukają informacji na temat tego, kiedy pojawi się 6 sezon “The Crown”. 

Sprawdź!
Kiedy zostanie wydany trzeci sezon Outer Banks?
Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.