7 sezon Szkoły dla Elity potwierdzony! Kiedy będzie można go obejrzeć?

Po niedawnej listopadowej premierze 6 sezonu fani Szkoły dla Elity zadawali sobie pytanie, czy i kiedy pojawi się nowy sezon. Na szczęście Netflix nie kazał długo czekać i już potwierdził 7 sezon. Mało tego pojawią się w nim nowi bohaterowie, jak i również powróci ktoś ze starej obsady!
szkoła dla elity sezon 7 kiedy
Fot. trailer serialu: “Szkoła dla Elity” – zrzut ekranu

7 sezon serialu Szkoła dla Elity – potwierdzony

Od kilku lat serial o bogatych nastolatkach jest niezaprzeczalnie jednym z hitów platformy. W listopadzie premierę miał 6 sezon serialu i cieszył się ogromną popularnością, zajmując miejsca w top 10 w wielu krajach. Sam Netflix potwierdził, że pojawi się 7 sezon hiszpańskiego hitu – Szkoła dla Elity. Twórcy uchylili nam rąbka tajemnicy i wiemy już całkiem sporo na temat obsady. 

Obsada 7 sezonu Szkoły dla Elity – co o niej wiemy?

W serialu praktycznie co sezon w szkole Las Encinas pojawiają się nowi bohaterowie. Niestety niektórzy również odchodzą i tak będzie i tym razem. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów obsady z początkowych sezonów, ponieważ po jednym sezonie nieobecności powróci Omar Ayuso jako serialowy Omara Shanaa. Do obsady dołączą również nowe twarze: 

 • Gleb Abrosimov
 • Alejandro Albarracín
 • Mirela Balic
 • Fernando Líndez
 • Iván Mendes
 • Maribel Verdú

W 7 sezonie Szkoły dla Elity nie zabraknie również postaci z poprzednich sezonów. W najnowszym sezonie dalej będziemy mogli śledzić losy:

 • André Lamoglia – Iván
 • Valentina Zenere – Isadora
 • Nadia Al Saidi – Sonia
 • Álvaro de Juana – Dídac
 • Carmen Arrufat – Sara
 • Ana Bokesa – Rocío
 • Alex Pastrana – Raúl
 • Ander Puig – Nico

Szkoła dla Elity – co wydarzy się w 7 sezonie?

Twórcy nie zdradzają zbyt wiele na temat fabuły. Nie wiemy więc zbyt wiele. Jednak można się spodziewać kontynuacji relacji Isadory i Dídaca. Zobaczymy również jak Iván radzi sobie bez Patricka w pobliżu. I nadal pozostaje pytanie, kto jest tajemniczą postacią z bronią. Nie wiemy, kto był jej posiadaczem, ani kto ucierpiał. Na pewno sporą rolę odegrają też nowi bohaterowie.

Sprawdź!
Czy i kiedy będzie kontynuacja „Skazana” sezon 3? Czy Agata Kulesza powróci?

Czy 7 sezon Szkoły dla Elity jest już kręcony?

Dzięki wczesnemu ogłoszeniu 7 sezonu produkcja serialu ruszyła! Jest to świetna wiadomość dla fanów, ponieważ dzięki temu ujrzymy najnowszy sezon Szkoły dla Elity wcześniej. 

Kiedy premiera 7 sezonu Szkoły dla Elity?

Na ogół pomiędzy nowymi sezonami nie było zbyt dużego czasu oczekiwania, było to koło sześć, bądź siedem miesięcy. Szkoła dla Elity sezon 7 kiedy obejrzymy? Niestety, dokładna data nie jest jeszcze znana. Można się spodziewać, że najnowszy sezon pojawi się w 2023 roku, najprawdopodobniej wiosną, albo początkiem lata. Pozostaje czekać na dokładniejsze informacje, które pewnie pojawią się w niedługim czasie. 

Może Cię także zainteresować:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię także zainteresować:
pracujące mamy sezon 7 kiedy
Czytaj więcej

“Pracujące mamy” sezon 7 – kiedy premiera nowych odcinków?

Jeśli jesteś fanem serialu "Pracujące mamy", z pewnością z niecierpliwością wyczekujesz premiery nowych odcinków sezonu 7. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat - kiedy pojawią się nowe odcinki, gdzie będzie można je oglądać i co będzie się działo w fabule serialu.
demon slayer sezon 3 kiedy
Czytaj więcej

Kiedy wyjdzie 3 sezon Demon Slayer?

Oficjalne konto twórców Demon Slayer na twitterze, 13 lutego ogłosiło, że 3 sezon jest już w produkcji. Jednak od tego czasu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery nowego sezonu. Są jednak spekulacje na ten temat i najczęściej mówi się o listopadzie 2023 lub sierpniu 2023, argumentuje się to datą premiery poprzedniego sezonu, który wypadł na sezon jesienny.